Poznaj swoje możliwości w Kazimierzu

Skomentuj (20)

Jeszcze są miejsca na intensywny kurs medytacji, relaksacji i zarządzania własną energią życiową w realizacji celów zawodowych i w życiu prywatnym. Podczas ośmiogodzinnych zajęć dowiecie się Państwo, jak zapanować nad pogonią myśli, koncentrować energię na skutecznej realizacji celów, zrelaksować się i żyć w lekkości i radości!

Już w najbliższą sobotę 8 lutego  w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki odbędzie się kurs nauki medytacji, relaksacji i zarządzania własną energią życiową w realizacji celów zawodowych i w życiu prywatnym. Podczas zajęć nauczycie się Państwo technik, które potem sami będziecie mogli regularnie stosować w domu, aby utrzymać własne ciało i umysł w wewnętrznym spokoju. Dowiecie się, jak wzmacniać dystans do chaosu świata zewnętrznego i doświadczać spokoju umysłu, jak skutecznie aktywować energię życiową i ukierunkowywać ją na cele życiowe tak, aby odnieść sukces. Poznacie techniki medytacji i pracy z oddechem, techniki wizualizacji i realizacji celów w życiu prywatnym i zawodowym. Dowiecie się także, o co chodzi z rozwojem duchowym i jak może Wam to pomóc w życiu…


Warsztaty poprowadzi Joanna Ciurkowska - pedagog zdrowia i profilaktyki społecznej; doradca osobisty, coach nauczyciel tańca współczesnego, kinezjolog, certyfikowany terapeuta uzdrawiania duchowego SRT; certyfikowana masażystka dźwiękiem; mistrz reiki.


Więcej informacji: Telefon: 664980330, 536951877

 

Skomentuj


Dodane komentarze (20)

 • Gadka-Szmatka
  Pomijajac watek poprzedni, kobieta na zdjeciu jest piekna, nieprawdaz? I prosze sobie wyobrazic, iz ona za zamknietymi powiekami przeprwadza wizualizacje mego przyjazdu do Kazimierza Dolnego w sierpniu, po zniwach, na trojkolowym rowerku z szabla po dziadku przy boku i pod malym patriotycznym proporczykiem. I co na to konkurencja?
 • pijany znad Grodarza
  @ Jan Rokita z z Rzymu.
  Joga to satanizm. Tak stwierdzili na Jasnej Górze uczeni egzorcyści. Przekaż to Szwajcarskiej Gwardii.
 • Jan Rokita
  Egzorcyzm to też satanizm, tylko pod egidą Kościoła.
 • gadka szmatka
  co tam slychac na zascianku szanowni kazimierzaki plci obojga? jakos slabe komentarze...
 • ona
  czy to jest organizowane za pieniądze podatników?
  polecam:
  miesiecznikegzorcysta.pl
  można tu przeczytać o energii ...

 • Tadek
  A jak na razie- mamy bombowy poranek! :)
 • Tadek
  To jutro się wieczorem wzmocnię. Golonkę upiekę, ziemniaczki...
 • winokrazca
  ha bo nie zachowal rozsadku i umiaru panie Tadek, ale samo okreslenie celu to juz polowa sukcesu; dobrze sie jest potem wzmocnic by oslabienie zlikwidowac, temu sluza wina czerwone.
 • pijany znad Grodarza
  Och. Wróciłem ledwo, ale poznałem:"
  Fot. eskoczylas.pl
  "Poznaj swoje możlwości w Kazimierzu ". No. Nie swoje, ale POZNAŁEM. Kamieniolomy i strona jezdni po dawnej Komunalce. Worki ze śmieciami:
  setki butelek po alkoholu. Nazwy nie wymienię, bo nie znam angielskiego, a europosłem nie jestem. Chciałem znalezć jakiś kwit np. wplate na biednych, a tu same wypasione butelki, reklamówki po wyrobach Sarzyńskiego, weki po suszonych pomidorach.I ty sie zatrzymam, Do dzisiaj sądziłem, że sa pomidory dobre i zgniłe,a tu SUSZONE.
  Worki i ich śmiecie sa zamarzniete. Niech no tylko ZAKWITNĄ, bo luty ciepły.
 • pijany znad Grodarza
  hmm. "Życiowy cel".
  BY LUDZIOM ŻYŁO SIĘ LEPiej.
  ps, mam problem z ustaleniem gościa, który to mógł / po Jezusie/ je wypowiedzieć. Moim zdaniem mógł to być Jarosław Kaczyński albo Karol Marks.
  Czy .... " o czasie i wyskoiego gatunku". Moim zdaniem mogli ..... . Stać jest Tego i Tamtego na takie zachowania. Ja piję PODŁE gatunki, acz SKUTECZNE.
 • Tadek
  Mój jeden znajomy kiedyś latem dystansował się nieprzerwanie przez tydzień. Ukierunkował się- co prawda- na cele życiowe, ale nie był w stanie do nich dojść :)
 • gandlarz winem
  jedna ze skutecznych technik by ...wzmacniać dystans do chaosu świata zewnętrznego i doświadczać spokoju umysłu, jak skutecznie aktywować energię życiową i ukierunkowywać ją na cele życiowe tak, aby odnieść sukces... jest picie z umiarem, nie za duzo, o czasie i wyskoiego gatunku.
 • Tadek
  Ja oglądam wyłącznie "Podróże Makłowicza". Tam nie pokazywali nigdy żadnego członka PiS. Ani żywego, ani w formie potrawy.
 • pijany znad Grodarza
  @ Tadek. Dziwię się Twojemu pytaniu.
  Przecież tu chpodzi o telewizor. Po prostu : " WYŁĄCZ TELEWIZOR", a od ""wzmacnianie dystansu do chaosu świata zewnętrznego" do "odnoszenia sukcesów " masz zapewnione.
  Aha. Zapomnialem dodać,że wtedy wyłaczamy telewizor, kiedy w programie zapowiedziany jest udział CZŁONKA PiS.
 • Tadek
  Ja do odcinania sie od szumów używam stoperów (nie mylić ze stoperanem)
 • Taka tam
  może to ten słynny acz nikomu bliżej nieznany dżender ?
 • Małgośka
  może chodzi o to, aby umieć się odciąć od szumu informacyjnego i skupić na robocie?
 • Ulka
  Dobrze się ma, dobrze :-)
 • Tadek
  Jak się ma "wzmacnianie dystansu do chaosu świata zewnętrznego" do "odnoszenia sukcesów"?
 • walwawer
  kolejna sekta

Mapa

Przewodnicy i piloci, zwiedzanie miasta

Kazimierz-Tour.pl


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę