Powrót do Korzenia (video)

Skomentuj (2)

zobacz więcej (19)

Mamy kwiecień, a w Korzeniowej – listopad w pełni. Nie tylko dlatego, że pogoda bardzo podobna. Pod dachem korzeniowego namiotu w ostatni weekend koncertował Novebmer Project. W Korzeniu - po raz drugi.

Grają i śpiewają reggae – jak mówią – dziarskie regie. I tak jest rzeczywiście. Pod korzeniowym namiotem w zimny kwietniowy wieczór sobotni zaświeciło słońce Jamajki. I nic dziwnego – skoro gorące rytmy – to musiało być naprawdę gorąco. Poza tym to naprawdę duża pajda optymizmu.

- Safandułą nie będę – wtórował Włodkowi „Paprodziadowi” Demowskiemu grający na electric pad's Paweł "Karol" Karolak.

I nie sposób mu nie wierzyć.

Niepełnosprawni stanowią istotę tego zespołu. To dla nich powstał, ale wkrótce okazało się, że jest on tak naprawdę dla wszystkich.

– November Project to zespół integracyjny, w którym osoby niepełnosprawne tworzą razem z pełnosprawnymi, ale ta cała pełnosprawność to też kwestia umowna – mówi Włodek „Paprodziad” Dembowski. – Każdy ma jakieś słabości, nikt nie jest doskonały. Niejeden "pełnosprawny" mógłby od naszych niepełnosprawnych uczyć się pogody ducha, empatii i cieszenia się życiem...

Koncert zespołu Noveber Project zamknął trzydniowe obchody trzecich urodzin Klubojadalni Przystanek Korzeniowa, które uświetniły trzy koncerty. Od gości był tort i dmuchanie świeczek. Dla gości była duża porcja korzeniowej energii.

Korzystał z niej także Kazimierz Piskorek, który 3 maja wyrusza na swój Bieg Trzeźwości dookoła Polski. Żeby w 45 dni pokonać planowane 2800 km, potrzeba mu będzie naprawdę duuużo takiej mocy!

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę