Powrót do Korzenia (video)

Skomentuj (2)

zobacz więcej (19)

Mamy kwiecień, a w Korzeniowej – listopad w pełni. Nie tylko dlatego, że pogoda bardzo podobna. Pod dachem korzeniowego namiotu w ostatni weekend koncertował Novebmer Project. W Korzeniu - po raz drugi.

Grają i śpiewają reggae – jak mówią – dziarskie regie. I tak jest rzeczywiście. Pod korzeniowym namiotem w zimny kwietniowy wieczór sobotni zaświeciło słońce Jamajki. I nic dziwnego – skoro gorące rytmy – to musiało być naprawdę gorąco. Poza tym to naprawdę duża pajda optymizmu.

- Safandułą nie będę – wtórował Włodkowi „Paprodziadowi” Demowskiemu grający na electric pad's Paweł "Karol" Karolak.

I nie sposób mu nie wierzyć.

Niepełnosprawni stanowią istotę tego zespołu. To dla nich powstał, ale wkrótce okazało się, że jest on tak naprawdę dla wszystkich.

– November Project to zespół integracyjny, w którym osoby niepełnosprawne tworzą razem z pełnosprawnymi, ale ta cała pełnosprawność to też kwestia umowna – mówi Włodek „Paprodziad” Dembowski. – Każdy ma jakieś słabości, nikt nie jest doskonały. Niejeden "pełnosprawny" mógłby od naszych niepełnosprawnych uczyć się pogody ducha, empatii i cieszenia się życiem...

Koncert zespołu Noveber Project zamknął trzydniowe obchody trzecich urodzin Klubojadalni Przystanek Korzeniowa, które uświetniły trzy koncerty. Od gości był tort i dmuchanie świeczek. Dla gości była duża porcja korzeniowej energii.

Korzystał z niej także Kazimierz Piskorek, który 3 maja wyrusza na swój Bieg Trzeźwości dookoła Polski. Żeby w 45 dni pokonać planowane 2800 km, potrzeba mu będzie naprawdę duuużo takiej mocy!

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Długi Weekend majowy 2021 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę