Powiśle znów pod wodą, fotoreportaż z drugiej fali

Skomentuj (4)

zobacz więcej (53)

Już można było wejść do domu. Już można było zacząć sprzątanie.Najważniejsze było - wrócić do normalności. Zapomnieć. Tylko, że Wisła o sobie zapomnieć nie da. "Pokochałam to miejsce. Zostaję tu na zawsze" - powiedział ktoś w jednym z wywiadów, mając na myśli Wisłę. To brzmi teraz jak fatum... Zresztą, popatrzcie.

Tak wygląda Powiśle z perspektywy Skarpy Dobrskiej. Fotoreportaż Katarzyny Ponikowskiej.

 

 

Zobacz również:

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • bort
  Wilków.
 • ula
  ratujmy Wilkowo!!!!
 • poinformowany
  ...''Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie zorganizowała konsultacje dla osób poszkodowanych podczas tegorocznej powodzi. Przez cały ten tydzień porady grupy adwokatów przyjmujących interesantów w Puławach i Opolu Lubelskim będą bezpłatne.
  Grupa 12 prawników z Puław przyjmuje w kilku punktach miasta, m.in.przy ulicy Lubelskiej. Informacje można otrzymać pod numerami telefonów : 81 886 30 41 oraz 886 75 75.
  Troje adwokatów będzie dyżurowało także w Opolu Lubelskim, informacje można otrzymać pod telefonami o numerach: 81 827 33 39 oraz 81 827 21 83."...
  info z Radia Lublin
 • mieszkaniec okolic
  wyglada to tragicznie....

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę