Pomóżmy dzieciom!

Skomentuj (2)

W najbliższą niedzielę 28 listopada w Kazimierzu trwać będzie doroczna zbiórka darów dla dzieci z naszej gminy „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Na darczyńców pod Farą i Klasztorem czekać będą wolontariusze z Gminnego Zespołu Szkół.

W tym roku szczególnie oczekiwane będą artykuły spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia, artykuły szkolne oraz chemiczne. Organizatorzy proszą przy tym o nieprzynoszenie odzieży. Dary będzie można składać na ręce wolontariuszy, którzy dyżurować będą w niedzielę 28 listopada w okolicach Klasztoru i Fary w godzinach od ok. 9.00 do 13.30. Powędrują one do najbardziej potrzebujących rodzin z dziećmi z terenu naszej gminy.

Zachęcamy do udziału w tej akcji, która prowadzona będzie w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” organizowanej przez Główny Społeczny Komitet Organizacyjny Akcji przy Polskim Radiu Lublin S. A. i Telewizji Polskiej S. A. Odział w Lublinie.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę