Pogoda na Kazimierz jest zawsze

zobacz więcej (18)

Ciągle pada. Czy takie będzie całe tegoroczne lato?
Ostatni weekend zaskoczył wszystkich ulewnym deszczem. Niebo dosłownie połączyło się z ziemią strumieniami wody ulewnym deszczem, zmieniając suche zazwyczaj koryto Grodarza w kazimierską Jangcy.
- Kazimierska Jangcy... rowery i tramwaje wodne... czy takie lato nas czeka? – zastanawia się autor zdjęć, fotografik Maks Skrzeczkowski.
Meteorolog Wojciech Majik w Telewizji WP mówił, że tegoroczne lato zapowiada się na typowo polskie: z temperaturami w granicach w granicach 25 stopni, przelotnymi opadami deszczu i popołudniowymi burzami.
-Aby fajnie spędzić wakacje, trzeba będzie trafić w pogodę – uważa Majik.
Maks Skrzeczkowski zaprasza do Kazimierza przy każdej pogodzie.
- Tu nie sposób się nudzić. Po co więc jechać nad rzekę Jangcy, do Wenecji czy podziwiać wodospad Niagara? Tu znajdziesz wszystko ;-)
Takie klimaty, jak na zdjęciach, nie należą jednak do stałej kazimierskiej rzeczywistości, ale przypominają, że tu naprawdę przygoda czeka – jest na wyciągnięcie ręki.
Pogoda na Kazimierz trwa zawsze. Bo przecież nie ma złej pogody, może być tylko nieodpowiednie ubranie, a przede wszystkim … niewłaściwe nastawienie. Tu naprawdę nie można się nudzić, o ile się wie, jak z Kazimierza korzystać. Jeżeli potrafimy odnaleźć spokój i ciszę w sobie, to trafimy w wąwozy, na pola i łąki na wierzchowinach, nad rzekę i będziemy się cieszyć pięknem, które jest wokół – wystarczy je tylko dostrzec.

Fot. Maks Skrzeczkowski

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę