Pogoda na Kazimierz jest zawsze

zobacz więcej (18)

Ciągle pada. Czy takie będzie całe tegoroczne lato?
Ostatni weekend zaskoczył wszystkich ulewnym deszczem. Niebo dosłownie połączyło się z ziemią strumieniami wody ulewnym deszczem, zmieniając suche zazwyczaj koryto Grodarza w kazimierską Jangcy.
- Kazimierska Jangcy... rowery i tramwaje wodne... czy takie lato nas czeka? – zastanawia się autor zdjęć, fotografik Maks Skrzeczkowski.
Meteorolog Wojciech Majik w Telewizji WP mówił, że tegoroczne lato zapowiada się na typowo polskie: z temperaturami w granicach w granicach 25 stopni, przelotnymi opadami deszczu i popołudniowymi burzami.
-Aby fajnie spędzić wakacje, trzeba będzie trafić w pogodę – uważa Majik.
Maks Skrzeczkowski zaprasza do Kazimierza przy każdej pogodzie.
- Tu nie sposób się nudzić. Po co więc jechać nad rzekę Jangcy, do Wenecji czy podziwiać wodospad Niagara? Tu znajdziesz wszystko ;-)
Takie klimaty, jak na zdjęciach, nie należą jednak do stałej kazimierskiej rzeczywistości, ale przypominają, że tu naprawdę przygoda czeka – jest na wyciągnięcie ręki.
Pogoda na Kazimierz trwa zawsze. Bo przecież nie ma złej pogody, może być tylko nieodpowiednie ubranie, a przede wszystkim … niewłaściwe nastawienie. Tu naprawdę nie można się nudzić, o ile się wie, jak z Kazimierza korzystać. Jeżeli potrafimy odnaleźć spokój i ciszę w sobie, to trafimy w wąwozy, na pola i łąki na wierzchowinach, nad rzekę i będziemy się cieszyć pięknem, które jest wokół – wystarczy je tylko dostrzec.

Fot. Maks Skrzeczkowski

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę