Podziękowania po wyborach

Skomentuj (19)

- Wasza decyzja wskazuje wyraźnie, że moje propozycje dotyczące sposobu sprawowania władzy spotkały się z pozytywnym odbiorem społecznym - pisze w liście do mieszkańców nowo wybrany burmistrz Andrzej Pisula.

Szanowni Państwo, Mieszkańcy naszej Gminy i Miasta,

zwracam się do Was jako człowiek, który został obdarzony wielkim kredytem zaufania. Wybór na najwyższe stanowisko w naszym Miasteczku tak znaczącą liczbą głosów nie może być przypadkowy. Wasza decyzja wskazuje wyraźnie, że moje propozycje dotyczące sposobu sprawowania władzy spotkały się z pozytywnym odbiorem społecznym.

Sytuacja, w której się znalazłem, jest dla mnie nowa i to przecież od początku było dla wszystkich oczywiste. Tym bardziej moje działania będą poparte dobrą komunikacją zarówno z pracownikami Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym, jak również z dyrektorami jednostek budżetowych i zakładu budżetowego, dyrektorem Przychodni Rejonowej SPZOZ oraz kierownictwem GOPS i Posterunku Policji, OSP, przedsiębiorcami, ale również przedstawicielami innych organizacji, które działają w naszej gminie, w tym organizacji pozarządowych.

Najważniejsze jest zbadanie stanu kluczowych inwestycji, które rzutują na przyszłość i rozwój naszej gminy, tj. remont zamku i budowa nowej szkoły, bo to one mogą determinować możliwości dalszego rozwoju.

W tym miejscu chcę również pogratulować wszystkim nowo wybranym przedstawicielom społeczeństwa do nowej Rady Miejskiej – to wielka zmiana jakościowa – i zapewnić o swojej dobrej woli współpracy z każdym. Bo to przecież Państwo po merytorycznych rozmowach i dyskusjach podejmować będziecie decyzje o kluczowych kierunkach rozwoju miasta i gminy.

Pragnę jeszcze raz podkreślić, iż dla podniesienia atrakcyjności naszego miasta i miejscowości ościennych będę współpracował ze wszystkimi środowiskami.


Wasz burmistrz-elekt
Andrzej Pisula

 

Skomentuj


Dodane komentarze (19)

 • kazim.
  Gratuluję. A jestem ciekaw co z cygankami, czy ten uciążliwy FOLKLOR pozostanie,ku uciesze b.burmistrza?
 • ciekawski
  Przeszperałem wiadomości z przed czterech lat. Nie znalazłem podziękowań byłego burmistrza dla wyborców. Teraz też nie ma dla tych zagorzałych którzy go popierali.Inna kultura.Ciekawy jestem czy Andrzej miał przygotowane zdjęcie z innym wyrazem twarzy.
 • pijany znad Grodarza
 • szok
  Coś Ty Pijany ''nadziękował''że Cię wymoderowali ?
 • ciekawski
  A jak rozbić tą klikę która przez wiele lat rozwijała się pod bokiem byłego burmistrza.Listkiem się nie da.Może i na Dołach będzie zapowiadany w poprzednich kadencjach chodnik do Korzeniowego bo turyści którzy tam się udają są w poważnym zagrożeniu.Gratulacje z powodu wyboru.
 • pijany znad Grodarza
  @ Czepulko>
  Zacząłeś Ty, to ja kolejne;' a co z Plebanką ?
  Panie Burmistrzu. To dopiero poczatek, a dojdą Radni z Pana bloku i Ich osobiste OCZEKIWANIA. Uff
 • czepulko
  Witam i gratuluję i mam nadzieję, że budowa chodnika na ul. Puławskiej, za Pana I kadencji zostanie zrealizowana.
 • pijany znad Grodarza
  @ Szok. Odpowiedziałem, ale odpowiedzi na podziekowania WYMAGAJA AKCEPTACJI MODERATORA.
  Ot taka mała Mysia.
 • pijany znad Grodarza
  @ szok napisał;
  Pijany a co ? elekt ci nie odpowiada?"
  Jestem OSZOLOMIONY " patriotyzmem" dwóch partyi i tak WALNAŁEM.
  ps. muszę sie w tym miejscu pochwalic, że głosowałem za Zwyciezcą, a nie było w tym krzty koniunkturalizmu,który to cechuje wielu dzisiejszych radnych.
  Wymienic Ich?>
 • Sajmon
  Andrzej wierzyliśmy że wygrasz! Trzymaliśmy kciuki. Tak inteligentnej i pracowitej osoby nie znam!!!😉 życzymy ci wszystkiego najlepszego !!!😊
 • szok
  Pijany a co ? elekt ci nie odpowiada?
 • swój
  Pan Andrzej skończył również studia w zarządzaniu, gdzie uczono jak zachowywać się w takich sytuacjach.Przedmiot kończący egzaminem nazywał się Zarządzanie zmianą. Osobiście nie widzę żadnych problemów
 • Jerzy Materek
  potrafi Pan śpiewać i grać ..nawet na listku a to jest oznaka radości, życzę panu dużo zdrowia i powodzenia. "LISTEK" z Mięćmierza
 • pijany znad Grodarza
  @ Szok.
  Nowe Wybory?
 • szok
  Wyborco ale jak to zrobić ??komu się narazić ??zwróci uwagę pracownikom w Urzędzie żeby byli mili i uprzejmi juz ma wrogów bo nastąpi obraza majestatów ,będą mu robili na złość zwłaszcza że nowy burmistrz nie ma doświadczenia a to są starzy wyjadacze.Nie zwróci uwagi ,pretensje będa mieli wyborcy .I co tu robić ? co robić ?/tak źle i tak niedobrze .
 • wyborca
  Panie Burmistrzu Życzę Panu owocnej pracy i dobrej współpracy z podległymi instytucjami, bo jak mówi stare przysłowie "Kto ma miękkie serce to musi mieś twardy tyłek". Dobrego szefa poznaje się po tym, że dużo daje od siebie a jeszcze więcej od swoich pracowników. Moje doświadczenia z pracownikami Urzędu nie są najlepsze, miałam zastrzeżenia do ich kompetencji i życzliwości do petenta. Mam nadzieję, że zmieni Pan ich stosunek do pracy. Życzę powodzenia, bo praca na tym stanowisku jest bardzo trudna i będzie od Pana wymagała dużej stanowczości w działaniach.
 • pijany znad Grodarza
  "Tym bardziej moje działania będą poparte dobrą komunikacją zarówno z pracownikami Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym, jak również z dyrektorami jednostek budżetowych i zakładu budżetowego, dyrektorem Przychodni Rejonowej SPZOZ oraz kierownictwem GOPS i Posterunku Policji, OSP, przedsiębiorcami, ale również przedstawicielami innych organizacji, które działają w naszej gminie, w tym organizacji pozarządowych."
  Oby nie przybrało to formy KOLESIOSTWA,
 • ciekawy
  Ciekawy jesten kogo Pan Burmistrz wybierze na Swojego zastepce:)
 • wyborca
  Czas pokarze co państwo zrobicie dla naszej całej gminy a my to ocenimy za cztery lata wiec aby nie było jak z Dunia i radnymi co przegrali

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę