Podziękowania po wyborach

Skomentuj (19)

- Wasza decyzja wskazuje wyraźnie, że moje propozycje dotyczące sposobu sprawowania władzy spotkały się z pozytywnym odbiorem społecznym - pisze w liście do mieszkańców nowo wybrany burmistrz Andrzej Pisula.

Szanowni Państwo, Mieszkańcy naszej Gminy i Miasta,

zwracam się do Was jako człowiek, który został obdarzony wielkim kredytem zaufania. Wybór na najwyższe stanowisko w naszym Miasteczku tak znaczącą liczbą głosów nie może być przypadkowy. Wasza decyzja wskazuje wyraźnie, że moje propozycje dotyczące sposobu sprawowania władzy spotkały się z pozytywnym odbiorem społecznym.

Sytuacja, w której się znalazłem, jest dla mnie nowa i to przecież od początku było dla wszystkich oczywiste. Tym bardziej moje działania będą poparte dobrą komunikacją zarówno z pracownikami Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym, jak również z dyrektorami jednostek budżetowych i zakładu budżetowego, dyrektorem Przychodni Rejonowej SPZOZ oraz kierownictwem GOPS i Posterunku Policji, OSP, przedsiębiorcami, ale również przedstawicielami innych organizacji, które działają w naszej gminie, w tym organizacji pozarządowych.

Najważniejsze jest zbadanie stanu kluczowych inwestycji, które rzutują na przyszłość i rozwój naszej gminy, tj. remont zamku i budowa nowej szkoły, bo to one mogą determinować możliwości dalszego rozwoju.

W tym miejscu chcę również pogratulować wszystkim nowo wybranym przedstawicielom społeczeństwa do nowej Rady Miejskiej – to wielka zmiana jakościowa – i zapewnić o swojej dobrej woli współpracy z każdym. Bo to przecież Państwo po merytorycznych rozmowach i dyskusjach podejmować będziecie decyzje o kluczowych kierunkach rozwoju miasta i gminy.

Pragnę jeszcze raz podkreślić, iż dla podniesienia atrakcyjności naszego miasta i miejscowości ościennych będę współpracował ze wszystkimi środowiskami.


Wasz burmistrz-elekt
Andrzej Pisula

 

Skomentuj


Dodane komentarze (19)

 • kazim.
  Gratuluję. A jestem ciekaw co z cygankami, czy ten uciążliwy FOLKLOR pozostanie,ku uciesze b.burmistrza?
 • ciekawski
  Przeszperałem wiadomości z przed czterech lat. Nie znalazłem podziękowań byłego burmistrza dla wyborców. Teraz też nie ma dla tych zagorzałych którzy go popierali.Inna kultura.Ciekawy jestem czy Andrzej miał przygotowane zdjęcie z innym wyrazem twarzy.
 • pijany znad Grodarza
 • szok
  Coś Ty Pijany ''nadziękował''że Cię wymoderowali ?
 • ciekawski
  A jak rozbić tą klikę która przez wiele lat rozwijała się pod bokiem byłego burmistrza.Listkiem się nie da.Może i na Dołach będzie zapowiadany w poprzednich kadencjach chodnik do Korzeniowego bo turyści którzy tam się udają są w poważnym zagrożeniu.Gratulacje z powodu wyboru.
 • pijany znad Grodarza
  @ Czepulko>
  Zacząłeś Ty, to ja kolejne;' a co z Plebanką ?
  Panie Burmistrzu. To dopiero poczatek, a dojdą Radni z Pana bloku i Ich osobiste OCZEKIWANIA. Uff
 • czepulko
  Witam i gratuluję i mam nadzieję, że budowa chodnika na ul. Puławskiej, za Pana I kadencji zostanie zrealizowana.
 • pijany znad Grodarza
  @ Szok. Odpowiedziałem, ale odpowiedzi na podziekowania WYMAGAJA AKCEPTACJI MODERATORA.
  Ot taka mała Mysia.
 • pijany znad Grodarza
  @ szok napisał;
  Pijany a co ? elekt ci nie odpowiada?"
  Jestem OSZOLOMIONY " patriotyzmem" dwóch partyi i tak WALNAŁEM.
  ps. muszę sie w tym miejscu pochwalic, że głosowałem za Zwyciezcą, a nie było w tym krzty koniunkturalizmu,który to cechuje wielu dzisiejszych radnych.
  Wymienic Ich?>
 • Sajmon
  Andrzej wierzyliśmy że wygrasz! Trzymaliśmy kciuki. Tak inteligentnej i pracowitej osoby nie znam!!!😉 życzymy ci wszystkiego najlepszego !!!😊
 • szok
  Pijany a co ? elekt ci nie odpowiada?
 • swój
  Pan Andrzej skończył również studia w zarządzaniu, gdzie uczono jak zachowywać się w takich sytuacjach.Przedmiot kończący egzaminem nazywał się Zarządzanie zmianą. Osobiście nie widzę żadnych problemów
 • Jerzy Materek
  potrafi Pan śpiewać i grać ..nawet na listku a to jest oznaka radości, życzę panu dużo zdrowia i powodzenia. "LISTEK" z Mięćmierza
 • pijany znad Grodarza
  @ Szok.
  Nowe Wybory?
 • szok
  Wyborco ale jak to zrobić ??komu się narazić ??zwróci uwagę pracownikom w Urzędzie żeby byli mili i uprzejmi juz ma wrogów bo nastąpi obraza majestatów ,będą mu robili na złość zwłaszcza że nowy burmistrz nie ma doświadczenia a to są starzy wyjadacze.Nie zwróci uwagi ,pretensje będa mieli wyborcy .I co tu robić ? co robić ?/tak źle i tak niedobrze .
 • wyborca
  Panie Burmistrzu Życzę Panu owocnej pracy i dobrej współpracy z podległymi instytucjami, bo jak mówi stare przysłowie "Kto ma miękkie serce to musi mieś twardy tyłek". Dobrego szefa poznaje się po tym, że dużo daje od siebie a jeszcze więcej od swoich pracowników. Moje doświadczenia z pracownikami Urzędu nie są najlepsze, miałam zastrzeżenia do ich kompetencji i życzliwości do petenta. Mam nadzieję, że zmieni Pan ich stosunek do pracy. Życzę powodzenia, bo praca na tym stanowisku jest bardzo trudna i będzie od Pana wymagała dużej stanowczości w działaniach.
 • pijany znad Grodarza
  "Tym bardziej moje działania będą poparte dobrą komunikacją zarówno z pracownikami Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym, jak również z dyrektorami jednostek budżetowych i zakładu budżetowego, dyrektorem Przychodni Rejonowej SPZOZ oraz kierownictwem GOPS i Posterunku Policji, OSP, przedsiębiorcami, ale również przedstawicielami innych organizacji, które działają w naszej gminie, w tym organizacji pozarządowych."
  Oby nie przybrało to formy KOLESIOSTWA,
 • ciekawy
  Ciekawy jesten kogo Pan Burmistrz wybierze na Swojego zastepce:)
 • wyborca
  Czas pokarze co państwo zrobicie dla naszej całej gminy a my to ocenimy za cztery lata wiec aby nie było jak z Dunia i radnymi co przegrali

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę