Po prostu: Zakopower! (video)

Skomentuj (3)

zobacz więcej (27)

Ruiny zamku w Kazimierzu Dolnym przeżywają obecnie drugą młodość. W sobotni wieczór na scenie pod gołym niebem na dziedzińcu zamku wystąpił zespół Zakopower.

Choć na kartach kalendarza już druga połowa września, w Kazimierzu Dolnym sezon letni nadal trwa. Co chwilę odbywają się różnorodne wydarzenia kulturalne. Są wernisaże, spotkania autorskie, jubileusze oraz koncerty. Nowym miejscem, idealnym do organizacji koncertów czy spektakli jest odrestaurowany dziedziniec kazimierskiego zamku. W minioną sobotę na scenie pod gołym niebem wystąpił zespół Zakopower.

Koncert przyciągnął na Wzgórze Zamkowe tłumy ludzi. Bilety sprzedały się bardzo szybko, zaraz po pojawieniu się informacji o wydarzeniu w mediach. Jednak fani zespołu, nawet ci, którzy nie posiadali wejściówek, nie zrezygnowali. Słuchali muzyki poza murami zamku, na wzgórzu, za darmo.

Muzyka grupy Zakopower ma w sobie coś niezwykłego, poruszającego i energetyzującego. Podczas występu w Kazimierzu artyści zaprezentowali utwory zarówno te najnowsze, m.in. „Tak ma być” z niedawno wydanej płyty oraz te nieco starsze: „Kac”, „Milczenie owiec”, „Boso” czy „Na siedem”.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • Listek
    Nasz burmistrz to niech się lepiej zainteresuje rozliczeniem ogromnych dochodów z udostępniania zamku, bo jak tego dobrze jego nowi urzędnicy nie zrobią to jak nic dotacje unijne trzeba będzie zwracać.
  • fanka
    Ale Sebastian młodszy i przystojniejszy
  • lilka
    A ja wole naszego burmistrza jak gra. Przynajmniej swojsko jest a nie światowo. No i nie chodzi boso.

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę