PKP w Kazimierzu? Oczywiście!

Skomentuj (5)

Kazimierz pożegna gości Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych koncertem Dziadów Kazimierskich. Początek końca w niedzielę o godz. 15.00.

 

47 Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych zakończy się prezentacją folkloru w wydaniu kazimierskim. Dziady Kazimierskie, które doczekały się sporej i wciąż powiększającej się grupy fanów, zagrają koncert na dużej scenie na Rynku. Usłyszymy między innymi piosenkę o kolejowo brzmiącym tytule „PKP”, do której właśnie w festiwalową niedzielę zespół będzie realizował teledysk.

– Będziemy wspólnie śpiewać refren! – zachęcają śpiewająco członkowie Dziadów. –  "Kuźwa! Jak tu pięknie! Pięknie! // Mało d… nie pęknie! Pęknie! //Każdy Ci to powie, każdy to wie,//
że w K.D. jest P.K.P. M.D.N.P."


Zespół zaprasza osoby chętne do wystąpienia z nimi na scenie w roli chóru Dziadowskie słowiki. Zbiórka na minipróbę o godzinie 12.30 przed Rynkową.

- Kochane Baby, Dziady i Dziatki! Przybywajcie licznie w niedzielę 30 czerwca na Rynek w Kazimierzu, na którym to o godzinie 15.00 Dziady zagrają na dużej scenie! – zapraszają na swój koncert Dziady Kazimierskie. – Kto może, niechaj wpada w Dziadowskich koszulkach, w koszulkach Orłów i w innych kazimierskich stylówach!

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę