PKP w Kazimierzu? Oczywiście!

Skomentuj (5)

Kazimierz pożegna gości Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych koncertem Dziadów Kazimierskich. Początek końca w niedzielę o godz. 15.00.

 

47 Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych zakończy się prezentacją folkloru w wydaniu kazimierskim. Dziady Kazimierskie, które doczekały się sporej i wciąż powiększającej się grupy fanów, zagrają koncert na dużej scenie na Rynku. Usłyszymy między innymi piosenkę o kolejowo brzmiącym tytule „PKP”, do której właśnie w festiwalową niedzielę zespół będzie realizował teledysk.

– Będziemy wspólnie śpiewać refren! – zachęcają śpiewająco członkowie Dziadów. –  "Kuźwa! Jak tu pięknie! Pięknie! // Mało d… nie pęknie! Pęknie! //Każdy Ci to powie, każdy to wie,//
że w K.D. jest P.K.P. M.D.N.P."


Zespół zaprasza osoby chętne do wystąpienia z nimi na scenie w roli chóru Dziadowskie słowiki. Zbiórka na minipróbę o godzinie 12.30 przed Rynkową.

- Kochane Baby, Dziady i Dziatki! Przybywajcie licznie w niedzielę 30 czerwca na Rynek w Kazimierzu, na którym to o godzinie 15.00 Dziady zagrają na dużej scenie! – zapraszają na swój koncert Dziady Kazimierskie. – Kto może, niechaj wpada w Dziadowskich koszulkach, w koszulkach Orłów i w innych kazimierskich stylówach!

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2022! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2022. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę