Piękno wcielone

Skomentuj (3)

Miłośnicy fotografii i Kazimierza powinni zapamiętać datę 8 marca. To wtedy w Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki odbędą się podwójne warsztaty fotograficzne. Na zajęcia Kamila Stępnia „Piękno wcielone” są jeszcze wolne miejsca! Poszukiwane są też modelki.

Ósmego marca w Kazimierzu to obok dnia kobiet niewątpliwie święto fotografii. Tego dnia warsztaty fotograficzne organizuje nie tylko Kazimierska Akademia Fotografii, która zaprasza na spotkanie z lubelską fotografik Dorotą Awiorko (niestety, na to spotkanie miejsc już brak). Maks Skrzeczkowski zaprasza również na warsztaty fotograficzne Kamila Stępnia „Piękno wcielone”.

Warsztaty fotograficzne "Piękno wcielone" adresowane są do zaawansowanych fotoamatorów, którzy posiadają już wiedzę na temat portretowania i pracy z lustrzanką cyfrową.

- Wiedza przekazana podczas szkolenia pomoże Ci, w jaki sposób portretować kobiety, pokazywać subtelność i piękno. Już 8 marca, w ten szczególny, kobiecy dzień, poznasz tajniki pracy ze światłem studyjnym, modyfikatorami światła, budowaniem klimatu zdjęć, kontaktu i pracy z modelką. Będziesz mógł przeprowadzić minisesję fotograficzną – zachęcają organizatorzy.

Chętni do udziału w warsztatach fotograficznych „Piękno wcielone” powinni na adres stemo.foto@gmail.com przesłać zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, trzy najlepsze zdjęcia portretowe własnego autorstwa oraz nazwę i model aparatu, na którym pracują.

Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Zakwalifikowani uczestnicy zostaną poinformowani mailowo.

Program warsztatów:

 • część I część teoretyczna (wykładowa)

10.00 - 10.45: Tajemnice fotografii portretowej – pokaz prac autorskich

 • część II warsztatowa (praktyczna)

11.00 – 13.00: warsztaty fotograficzne grupa I
14.00 – 16.00: warsztaty fotograficzne grupa II

Organizatorzy warsztatów poszukują także modelek – pięknych kobiet w każdym wieku – do sesji fotograficznej. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, telefon kontaktowy należy wysyłać na adres mailowy: stemo.foto@gmail.com

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • pijany znad Grodarza
  "

  Organizatorzy warsztatów poszukują także modelek - pięknych kobiet w każdym wieku "
  Ale - na tych trzech- pokazali jedynie w średnim wieku. Gdyby tak jedno, PRZYNAJMNIEJ jedno w wieku Tych po 1950 . Ach.
  ps. oczywiście to MOJE; w srednim" bylo "ŻARTEM", bo Kobiety ZAWSZE SĄ MŁODE, a i dodam - ZAWSZE PIĘKNE.
 • fotoamator
  zaproscie na modelke piekna Agnieszke z magla z Pulaw, swietnie pozuje i pokazuje zloty zab....
 • Anna Sękowska
  A gdzie i kiedy były zapisy na spotkanie z Dorotą Awiorko ?Byłam na ostatnich zajęciach Akademii, podałam swojego maila więc nie rozumiem dlaczego nie dostałam informacji,że trzeba się zapisać na następne spotkanie.

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę