Ostatni wrześniowy weekend w Trzecim Księżycu

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro w najbliższy weekend zaprasza na dwa koncerty. W piątek wystąpi Marcin Pater Trio, a w sobotę NeoKlez. 
Ostatni wrześniowy weekend w Trzecim Księżycu na Małym Rynku to aż dwa koncerty.
Piątkowy koncert Marcin Pater Trio oscylować będzie wokół debiutanckiego albumu grupy „Nothing but trouble” z 2019 r.
- Każda kompozycja zarejestrowana na płycie znajduje swoje odzwierciedlenie w emocjach towarzyszących chwilom oraz wspomnieniom autora, tym samym tworząc historię będącą muzyczną wędrówką przez jego doświadczenia – czytamy w opisie krążka.
Muzycy zbierają też pozytywne recenzje w prasie.
- Niekwestionowanie wysoki poziom młodych polskich muzyków, który w niektórych przypadkach osiąga międzynarodową dojrzałość został jednoznacznie potwierdzony. Dotyczy to w szczególności wibrafonisty Marcina Patera. On i jego trio, a następnie kwartet, do którego do łączył gitarzysta Jakub Mizeracki, pokazali spektakularny występ – pisze Jan Hocek w JazzPort.
Koncert Marcin Pater Trio w piątek 25 września o godzinie 20:00. Bilet: 30 zł
W sobotę na Scenie Trzydziestu Krzeseł w Trzecim Księżycu
wystąpi po raz kolejny jeden z najciekawszych reprezentantów polskiej sceny world music zespół NeoKlez, który także będzie promować swoją ostatnią płytę „Votum separatum” z lutego tego roku.
- Krążek zawiera odrębną od poprzednich propozycję muzyczną i jest dowodem mocnej zmiany kursu w rozwoju grupy, który trwa już dziesięć lat – czytamy w opisie płyty. – Znana z poprzednich albumów folkowa baza w dalszym ciągu jest mocno wyczuwalna, choć została urozmaicona wieloma współczesnymi akcentami oraz głosami takich wokalistów jak Czesław Mozil, Włodek „Paprodziad" Dembowski, czy Jarecki.
Koncert NeoKlez w sobotę 26 września o godzinie 20:00. Bilet 40 zł.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę