Ostatni wrześniowy weekend w Trzecim Księżycu

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro w najbliższy weekend zaprasza na dwa koncerty. W piątek wystąpi Marcin Pater Trio, a w sobotę NeoKlez. 
Ostatni wrześniowy weekend w Trzecim Księżycu na Małym Rynku to aż dwa koncerty.
Piątkowy koncert Marcin Pater Trio oscylować będzie wokół debiutanckiego albumu grupy „Nothing but trouble” z 2019 r.
- Każda kompozycja zarejestrowana na płycie znajduje swoje odzwierciedlenie w emocjach towarzyszących chwilom oraz wspomnieniom autora, tym samym tworząc historię będącą muzyczną wędrówką przez jego doświadczenia – czytamy w opisie krążka.
Muzycy zbierają też pozytywne recenzje w prasie.
- Niekwestionowanie wysoki poziom młodych polskich muzyków, który w niektórych przypadkach osiąga międzynarodową dojrzałość został jednoznacznie potwierdzony. Dotyczy to w szczególności wibrafonisty Marcina Patera. On i jego trio, a następnie kwartet, do którego do łączył gitarzysta Jakub Mizeracki, pokazali spektakularny występ – pisze Jan Hocek w JazzPort.
Koncert Marcin Pater Trio w piątek 25 września o godzinie 20:00. Bilet: 30 zł
W sobotę na Scenie Trzydziestu Krzeseł w Trzecim Księżycu
wystąpi po raz kolejny jeden z najciekawszych reprezentantów polskiej sceny world music zespół NeoKlez, który także będzie promować swoją ostatnią płytę „Votum separatum” z lutego tego roku.
- Krążek zawiera odrębną od poprzednich propozycję muzyczną i jest dowodem mocnej zmiany kursu w rozwoju grupy, który trwa już dziesięć lat – czytamy w opisie płyty. – Znana z poprzednich albumów folkowa baza w dalszym ciągu jest mocno wyczuwalna, choć została urozmaicona wieloma współczesnymi akcentami oraz głosami takich wokalistów jak Czesław Mozil, Włodek „Paprodziad" Dembowski, czy Jarecki.
Koncert NeoKlez w sobotę 26 września o godzinie 20:00. Bilet 40 zł.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę