Koncert z Publicznością. Paweł Szymański

Trzeci Księżyc – Lokalne Bistro na Małym Rynku zaprasza w najbliższą sobotę na Koncert z Publicznością. Wystąpi Paweł Szymański.
Paweł Szymański, rocznik 1967. Muzyka, teksty, wokal, gitara akustyczne, gitara rezofoniczna, gitara dwunastostrunowa, harmonijka ustna. Folkowy antydepresant ze szczyptą słowiańskiej nostalgii w wydaniu! Powrót do tradycji trubadurów bluesa z jego pionierskich czasów. Aktywny estradowo, występuje solo jako tzw. człowiek - orkiestra lub w małych akustycznych składach.
„Dziecko Rawy Blues” - w latach 1993-2014 dziewięć razy solo na głównej scenie Spodka!), występował na OPPA (dwukrotnie w Złotej Piątce), rozgrzewał publiczność przed koncertami artystów z różnych światów muzycznych (np. Magda Umer i TSA(!), nagrywał z muzykami spod znaku country, blues, bluegrass, folk itp. W latach 2009-2020 ukazało się pięć płyt z autorskim materiałem Pawła Szymańskiego.
- Szymański nawiązuje stylistyką do klasyków polskiej ballady z poetyckim tekstem, takich jak Andrzej Garczarek czy Tomasz Szwed. Nawet bardziej żywiołowe utwory okraszone zostały mądrymi i przemyślanymi tekstami. Mało kto potrafi dziś tak trafnie i obrazowo mówić o prostych sprawach – napisał Rafał Chojnacki na łamach portalu www.folkowa.art.pl po ukazaniu się płyty „Południowy wiatr”.
Koncert z Publicznością Pawła Szymańskiego w Trzecim Księżycu na Małym Rynku w zabytkowym budynku jatek w sobotę 12 września o godzinie 20:00.
Bilety w cenie 30 zł do nabycia przed koncertem. Jak będzie - posłuchaj>>>
Źródło: Trzeci Księżyc

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę