Koncert z Publicznością. Paweł Szymański

Trzeci Księżyc – Lokalne Bistro na Małym Rynku zaprasza w najbliższą sobotę na Koncert z Publicznością. Wystąpi Paweł Szymański.
Paweł Szymański, rocznik 1967. Muzyka, teksty, wokal, gitara akustyczne, gitara rezofoniczna, gitara dwunastostrunowa, harmonijka ustna. Folkowy antydepresant ze szczyptą słowiańskiej nostalgii w wydaniu! Powrót do tradycji trubadurów bluesa z jego pionierskich czasów. Aktywny estradowo, występuje solo jako tzw. człowiek - orkiestra lub w małych akustycznych składach.
„Dziecko Rawy Blues” - w latach 1993-2014 dziewięć razy solo na głównej scenie Spodka!), występował na OPPA (dwukrotnie w Złotej Piątce), rozgrzewał publiczność przed koncertami artystów z różnych światów muzycznych (np. Magda Umer i TSA(!), nagrywał z muzykami spod znaku country, blues, bluegrass, folk itp. W latach 2009-2020 ukazało się pięć płyt z autorskim materiałem Pawła Szymańskiego.
- Szymański nawiązuje stylistyką do klasyków polskiej ballady z poetyckim tekstem, takich jak Andrzej Garczarek czy Tomasz Szwed. Nawet bardziej żywiołowe utwory okraszone zostały mądrymi i przemyślanymi tekstami. Mało kto potrafi dziś tak trafnie i obrazowo mówić o prostych sprawach – napisał Rafał Chojnacki na łamach portalu www.folkowa.art.pl po ukazaniu się płyty „Południowy wiatr”.
Koncert z Publicznością Pawła Szymańskiego w Trzecim Księżycu na Małym Rynku w zabytkowym budynku jatek w sobotę 12 września o godzinie 20:00.
Bilety w cenie 30 zł do nabycia przed koncertem. Jak będzie - posłuchaj>>>
Źródło: Trzeci Księżyc

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę