Ostatni koncert WpółDrogi Festival

W Kazimierzu dobiega końca WpółDrogi Festival – wydarzenie muzyczne nawiązujące nie tylko do klimatu miejsca, jakim jest kazimierska synagoga. Na zakończenie zaplanowano niezwykle liryczny koncert zespołu MelluSya, w którym po raz kolejny usłyszymy Kaję Mianowaną, która wczoraj wystapiła z niezwykłym programem pieśni sefardyjskich. Warto usłyszeć ten głos jeszcze raz!

Twórczość MelluSyi to połączenie klasyki, smooth jazzu i muzyki popularnej z poezją. Muzykę do tekstów Edgara Alana Poe, Anny Achmatowej, Emily Dickinson a także młodych polskich poetów: Marty Zdrady, Pawła Greca, Juliusza E. Bolka, Marii Piotrowskiej i innych. Podczas ostatniego koncertu WpółDrogi Festival usłyszymy m. in. takie kompozycje jak: „Zjaw mi się we śnie”, „Spójrz w moje oczy”, „Na szyi drobnych sznur korali”, „O zapomnieniu” oraz „So sweet”, czy „From childhood”.

- Koncert zespołu MelluSya to zawsze czas pełen pięknych wzruszeń. Będzie lirycznie, pięknie, sentymentalnie – zapowiadają organizatorzy.

Zanim jednak na scenie zabrzmi MelluSya, przedstawiamy zwycięzcę konkursu VII, który otrzymuje podwójną wejściówkę na koncert grupy MelluSya. To pani Małgorzata Pleskot. Gratulujemy! Wejściówka do odbioru w synagodze przed koncertem.

5 maja sobota godz. 20.00 – WpółDrogi Festival: koncert zespołu MelluSya

Bilety w cenie:: 40,00 zł (przedsprzedaż), 45,00 w dniu koncertu

Bilety do nabycia w Dawnej Synagodze na 2 godziny przed koncertami.
Na portalach: KupBilecik.pl, Eventim.pl, Ekobilet.pl
Rezerwacje przyjmowane są w Dawnej Synagodze tel.: 81 881 08 94, 692 578 677, e-mail: kazimierz@jewish.org.pl

 

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym festiwalu.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę