Ostatni koncert WpółDrogi Festival

W Kazimierzu dobiega końca WpółDrogi Festival – wydarzenie muzyczne nawiązujące nie tylko do klimatu miejsca, jakim jest kazimierska synagoga. Na zakończenie zaplanowano niezwykle liryczny koncert zespołu MelluSya, w którym po raz kolejny usłyszymy Kaję Mianowaną, która wczoraj wystapiła z niezwykłym programem pieśni sefardyjskich. Warto usłyszeć ten głos jeszcze raz!

Twórczość MelluSyi to połączenie klasyki, smooth jazzu i muzyki popularnej z poezją. Muzykę do tekstów Edgara Alana Poe, Anny Achmatowej, Emily Dickinson a także młodych polskich poetów: Marty Zdrady, Pawła Greca, Juliusza E. Bolka, Marii Piotrowskiej i innych. Podczas ostatniego koncertu WpółDrogi Festival usłyszymy m. in. takie kompozycje jak: „Zjaw mi się we śnie”, „Spójrz w moje oczy”, „Na szyi drobnych sznur korali”, „O zapomnieniu” oraz „So sweet”, czy „From childhood”.

- Koncert zespołu MelluSya to zawsze czas pełen pięknych wzruszeń. Będzie lirycznie, pięknie, sentymentalnie – zapowiadają organizatorzy.

Zanim jednak na scenie zabrzmi MelluSya, przedstawiamy zwycięzcę konkursu VII, który otrzymuje podwójną wejściówkę na koncert grupy MelluSya. To pani Małgorzata Pleskot. Gratulujemy! Wejściówka do odbioru w synagodze przed koncertem.

5 maja sobota godz. 20.00 – WpółDrogi Festival: koncert zespołu MelluSya

Bilety w cenie:: 40,00 zł (przedsprzedaż), 45,00 w dniu koncertu

Bilety do nabycia w Dawnej Synagodze na 2 godziny przed koncertami.
Na portalach: KupBilecik.pl, Eventim.pl, Ekobilet.pl
Rezerwacje przyjmowane są w Dawnej Synagodze tel.: 81 881 08 94, 692 578 677, e-mail: kazimierz@jewish.org.pl

 

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym festiwalu.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę