Orkiestry i mażoretki

Skomentuj (1)

zobacz więcej (23)

Miło posłuchać. Miło popatrzeć. Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych odbywa się także w Kazimierzu.

VII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych organizowany przez puławskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Promyk" już za nami. W sobotę i niedzielę na Rynku i na Wiśle rozbrzmiewały standardy muzyki klasycznej i rozrywkowej w nowych, ciekawych aranżacjach, niektóre tak rytmiczne, że aż dziwne, że tańczyły tylko mażoretki!

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Harry
    wygląda mi to trochę na amerykańskie"G".... kumpel wrocil ze stanow i określi je NIECENZURALNIE....mowil tez "nie wiem.....moze jakiś milioner to ma ok..."reasumując TO CO ONI NAM TU POKAZUJA....np.w kinach...to jest jedno...a co jest--to jest drugie(reklama jest zrobiona potezna--to fakt)...owszem,jakis tam milioner.....może mieć dobrze....ale u nas tez będzie miał dobrze....spojzcie tak z innego punktu widzenia na te slawetna chameryke.....(na szczęście jest to BARDZO DALEKO--i tyle nasze!!)

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę