Orkiestry dęte na kazimierskim Rynku

zobacz więcej (30)

Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych na stałe wpisał się w kalendarz imprez Lubelszczyzny. Za nami już dziewiąta edycja imprezy.

Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych organizowany jest przez puławskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Promyk". W ramach wydarzenia polscy, ale i zagraniczni muzycy występują m.in. w Puławach, Baranowie, Wąwolnicy czy Kazimierzu Dolnym. W tym roku w  festiwalu wzięło udział czternaście zespołów. Prezentowały one muzykę klasyczną, ale także rozrywkową w zupełnie nowych aranżacjach. Występy musztr paradnych, orkiestr oraz towarzyszące muzykom zespoły taneczne przyciągają publiczność niczym magnes. W niedzielne przedpołudnie na kazimierskim Rynku swoje umiejętności prezentowali: Orkiestra Dęta „Super Perkusisty” z Kijowa (Ukraina) oraz Puławska Orkiestra Dęta działająca przy POK „Dom Chemika”.

Fragmenty niedzielnych występów zobaczyć można na Facebooku.

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Rynek


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę