Operetki czar...

Skomentuj (2)

16 sierpnia wszystkich miłośników operetki zapraszamy do Hotelu „Dwa Księżyce”. Soliści operetki śląskiej - Andrzej Smogór oraz Ewa Mierzyńska wykonają arie i duety z operetek i musicali najwybitniejszych kompozytorów.

Piątkowy wieczór zapowiada się dość atrakcyjnie. Jedną z imprez, w których warto uczestniczyć jest koncert operetkowy z elementami kabaretowymi, pt. "Operetki czar", który rozpocznie się w dniu 16 sierpnia o godz. 20:00 w Hotelu "Dwa Księżyce". Artyści operetki śląskiej.- Andrzej Smogór oraz Ewa Mierzyńska wykonają utwory najwybitniejszych kompozytorów. Duet ten koncertuje na terenie całego kraju. W repertuarze ma ponad 200 utworów: arie i duety z oper, operetek, musicali oraz pieśni i muzykę sakralną. W programie kazimierskiego koncertu pojawią się arie i duety z operetek oraz musicali, takich jak: walc z operetki "Pani Dubarry" K. Millocker, Był taki czas - "Księżniczka Czardasza" E.Kalman, Tarantella - "Gasparone"; K.Millocker, Pieśń o Juliszce - "Błękitna maska" F.Raymond oraz Annen Polka - J.Strauss.

 

Czas koncertu - ok. 80 min. Bilety w cenie 15 zł do nabycia tuż przed koncertem oraz w przedsprzedaży od dnia 14 sierpnia w recepcji Hotelu „Dwa Księżyce”.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Hotele

Hotel "Dwa Księżyce"


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę