Operetki czar...

Skomentuj (2)

16 sierpnia wszystkich miłośników operetki zapraszamy do Hotelu „Dwa Księżyce”. Soliści operetki śląskiej - Andrzej Smogór oraz Ewa Mierzyńska wykonają arie i duety z operetek i musicali najwybitniejszych kompozytorów.

Piątkowy wieczór zapowiada się dość atrakcyjnie. Jedną z imprez, w których warto uczestniczyć jest koncert operetkowy z elementami kabaretowymi, pt. "Operetki czar", który rozpocznie się w dniu 16 sierpnia o godz. 20:00 w Hotelu "Dwa Księżyce". Artyści operetki śląskiej.- Andrzej Smogór oraz Ewa Mierzyńska wykonają utwory najwybitniejszych kompozytorów. Duet ten koncertuje na terenie całego kraju. W repertuarze ma ponad 200 utworów: arie i duety z oper, operetek, musicali oraz pieśni i muzykę sakralną. W programie kazimierskiego koncertu pojawią się arie i duety z operetek oraz musicali, takich jak: walc z operetki "Pani Dubarry" K. Millocker, Był taki czas - "Księżniczka Czardasza" E.Kalman, Tarantella - "Gasparone"; K.Millocker, Pieśń o Juliszce - "Błękitna maska" F.Raymond oraz Annen Polka - J.Strauss.

 

Czas koncertu - ok. 80 min. Bilety w cenie 15 zł do nabycia tuż przed koncertem oraz w przedsprzedaży od dnia 14 sierpnia w recepcji Hotelu „Dwa Księżyce”.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Hotele

Hotel "Dwa Księżyce"


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę