Ona w jego oczach

Skomentuj (5)

„Kobieto! puchu marny! ty wietrzna istoto! Postaci twojej zazdroszczą anieli, A duszę gorszą masz, gorszą niżeli!...” – pisał o kobietach wieszcz Adam. Czy taki jest też obraz kobiet według bohaterów książki Ilony Adamskiej „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”?

Andrzej Blikle, Jan Kanty Pawluśkiewicz, prof. Jerzy Bralczyk, Artur Partyka, Przemysław Saleta, Emilian Kamiński, Andrzej Nejman i inni spośród grona 35 znanych i lubianych mężczyzn ze świata sztuki, biznesu, sportu, nauki wypowiadają się na temat płci pięknej w książce Ilony Adamskiej „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”.

- Jest to zbiór różnych osobowości, różnych charakterów.[…] I każdy z nich prezentuje inne podejście, każdy z nich opowiada o kobietach swojego życia, o mamach, pierwszych miłościach, kochankach. Nie ukrywam, że książka jest odważna i niektórzy panowie są nad wyraz szczerzy, więc opowiadają historie takie, które nigdy do tej pory nie ujrzały światła dziennego w tzw. kolorówkach i prasie związanej z show biznesem – mówiła Ilona Adamska o swojej książce w Małopolskie.Tv

Więcej o książce, z której dochód przeznaczony jest na pomoc dzieciom chorym na raka – podopiecznym łódzkiej Fundacji „Krwinka”, ambasadorem której jest znany aktor Bartosz Opania, dowiedzieć się będzie można w Kazimierskim Ośrodku Kultury już 7 marca o godzinie 17.00 i to z pierwszej ręki. Na ten termin zaplanowano spotkanie autorskie Ilony Adamczyk – modelki, redaktor naczelnej magazynu „Imperium Kobiet”. Gościem specjalnym będzie jeden z bohaterów książki. Kto? Tego dowiedzą się ci, którzy pojawią się na spotkaniu.

Wieczór poprowadzi dziennikarz Marcin Mizera.

Patronami medialnymi wydarzenia jest Kazimierski Portal Internetowy oraz Imperium Kobiet i Tygodnik Powiśla.

Ilona Adamska
– absolwentka filozofii i dziennikarstwa na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie oraz kursu doktoranckiego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie; właścicielka Agencji Promocyjno – Wydawniczej I.D.Media; wydawca i redaktor naczelna ekskluzywnego magazynu „Imperium Kobiet”; modelka i fotomodelka, bizneswoman; autorka książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę