Oldboje dla promocji Kazimierza

Już w sobotę na murawie Orłów za wałem wiślanym tuż za kazimierską mariną obędzie się II Turniej Oldbojów im. Kazimierza Górskiego dla Promocji Kazimierza Dolnego.

Osiem drużyn piłkarskich oldbojów zapowiedziało swoje uczestnictwo w II Turnieju Oldbojów im. Kazimierza Górskiego dla Promocji Kazimierza Dolnego. Na boisku Orłów nad Wisłą 4 października staną: Browary Tyskie, Dema Polish Promotion, Jasina plus Przyjaciele, Tomasovia, Policja Kazimierz – Puławy, Oldboje Puławy oraz Kazimierska OSP i Oldboje Kazimierz.

Wśród gości pojawi się syn Kazimierza Górskiego – Dariusz Górski, a także polski pięściarz, srebrny medalista igrzysk olimpijskich w Moskwie w 1980 – Paweł Skrzecz i Tomasz Sokołowski.

Początek imprezy – godz. 11.00, finał – 16.00.

Na zakończenie turnieju ok. godz. 17.00 zagra lubelski zespół Miąższ.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę