Ogłoszono przetarg na Rynkową

Miasto właśnie ogłosiło przetarg na dzierżawę lokalu po dawnej Rynkowej. Kto będzie tu gospodarzył, okaże się 22 lipca, natomiast jeszcze później dowiemy się, jaki charakter będzie miało to miejsce w najbliższej przyszłości.

Ledwie w środę gmina odzyskała lokal po Rynkowej, a już dziś burmistrz ogłosił przetarg na jego dzierżawę.

- Tak jak zapowiedziałem - dzisiaj ogłoszony został przetarg na lokal po Rynkowej – pisze na swoim profilu na Facebooku burmistrz Kazimierza Artur Pomianowski. –  Mam nadzieję, że gmina uzyska z tytułu najmu cenny zastrzyk tak potrzebnych nam na różne cele pieniędzy, a lokal stanie się miejscem, które polubią mieszkańcy i nasi goście.

Przetarg dotyczy lokalu po byłej Rynkowej o powierzchni 107 m kwadratowych, łącznie z piwnicą. Pomieszczenie wymaga jednak kapitalnego remontu. Można je obejrzeć przed przystąpieniem do przetargu do 19 lipca.

- Nieruchomość przeznaczona jest na prowadzenie działalności handlowej, gastronomicznej – czytamy w specyfikacji.

Czynsz ustalono na poziomie 7 tysięcy złotych netto (bez podatku i opłat za media). To cena wywoławcza w przetargu, który zaplanowano na 22 lipca.

- Przetarg odbędzie się w drodze licytacji, czyli uczestnicy będą przebijali cenę, a najemcą będzie oczywiście ta osoba, która wylicytuje najwyższą stawkę – pisze burmistrz Pomianowski. – Drodzy Państwo – wreszcie jest linia prosta do wynajęcia Rynkowej i mam nadzieję, że chociaż to nas wszystkich cieszy!

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Kawiarnia Rynkowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę