Video Kazimierz na rocznicę

Skomentuj (18)
Minęły 3 lata działalności Kazimierskiego Portalu Internetowego. Z tej okazji przygotowaliśmy nową funkcję w serwisie. Od dzisiaj wybrane działy będą zawierały filmy video obrazujące opisywany temat.

 

Oficjalną datą powstania Kazimierskigo Portalu Internetowego jest 24 luty 2003 roku. Dzień ten poprzedzały kilkumiesięczne przygotowania technologii, zdjęć i treści opisujących zabytki i atrakcje Kazimierza Dolnego. Pierwsze dni istnienia portalu to oglądalność rzędu kilku wizyt dziennie, po tygodniu, kilkadziesiąt, po miesiącu kilkaset... Dzisiaj odwiedza nas nawet 70 000 osób miesięcznie.

Początkowe miesiące działalności to Katarzyna i Kamil Rucińscy, którzy w wolnych chwilach wzbogacali  serwis o nowe wiadomości i dodatkowe funkcje.

Obecnie to przede wszystkim stały i zgrany 4 osobowy zespół:

Anna Ewa Soria – redaktor naczelna, która jest autorką większości bieżących informacji w portalu, dba o aktualne zapowiedzi wydarzeń, czyli trzyma „rękę na pulsie kazimierskiego życia”

Mateusz Stachyra – fotograf, ale również account manager, który odpowiada za kontakt z lokalnymi klientami portalu. Ostatnio również filmowiec, o czym będzie za moment...

Kamil Ruciński, czyli w sumie ja ;-) Można mnie nazwać właścicielem serwisu, a bardziej tym, który wymyśla coraz to nowe funkcje w portalu i wdraża je technicznie, co czasami przeraża Anię i Mateusza.

Czwartą „osobą” jesteście Wy - Czytelnicy. Często dostarczacie nam materiałów na wiadomości, powiadamiacie o imprezach w miasteczku i ogólnie czasem pochwalicie, a czasem skarcicie w komentarzach.

Przy okazji rocznicy przygotowaliśmy niespodziankę - krótkie filmy video obrazujące niektóre kazimierskie zabytki, a docelowo nawet bieżące wiadomości (koncerty, imprezy).

Przykładowy film:

Więcej w dziale Zabytki.

Pozdrawiam i zaczynamy 4 rok działalności !

Kamil Ruciński

Skomentuj


Dodane komentarze (18)

 • Anonim (gość)
  edziu, od czegos trzeba zacząć ;)
 • Anonim (gość)
  Edziu na film pelnometrażowy i stereo idz do kina.
 • EDEK (gość)
  TAKI FILM TO MOŻE DOBRY POMYSŁ ALE BYŁBY LEPRZY GDYBY "FILM" BYŁ FILMEMA NIE SŁABĄ AMATORKĄ
 • Aneri (gość)
  Tyle RADOSCI.DZIEKUJE za te filmy.To wspaniały pomysł.Aż serce się rwie by już być w Kazimierzu.Szanowna REDAKCJO uwielbiam WAS.
 • Anonim (gość)
  Bardzo dobry pomysł. A gdyby tak umozliwoć ściaganie zamieszczonych klipów ?
 • obserwator (gość)
  Obejrzałem wszystkie filmiki, przeczytalem opisy i choć przez chwilę dzięki Wam tam byłem.
  Gratuluję
 • Au (gość)
  Filmy wspaniale - ciekawie opisane , tyle nowych rzeczy , ze nie ma czasu na razie patrzec na kamerke , a wy zamiast celebrowac to widze macie duzo pracy ---- efekty widac --- Wielkie gratulacje dla Was Wszystkich ..................pozdrawiam AU
 • wielbiciele portalu (gość)
  Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.
 • Kamil Ruciński (gość)
  anonim na pisz na webmaster@kazimierzdolny - jaki masz sprzet, jaki windows, jaka przegladarka

 • VINCI (gość)
  Gratuluję! tak trzymać przez najbliższe 100 lat !!!
 • też Kazimierzanin (gość)
  Cieszę się, że nasz młody człowiek - Kazimierzanin (tzn. Kamil i jego ekipa) tak wiele robi dla Kazimierza. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego!
 • Anonim (gość)
  Nie odbieram filmu video. Najpierw "connecting to media", potem "ready" i na tym koniec. Redakcjo, mozecie cos doradzic ? No i oczywiscie GRATULACJE !!! Z wielka radoscia sledze rozwoj portalu. Tak trzymac ! Do przodu !
 • al (gość)
  Brawo!
 • Anonim (gość)
  żyjcie nam 100 lat!!!
 • karol (gość)
  Świetny pomysl! Teraz jeszcze "bliżej" do Kazimierza. Rozmachu i pomysłów Wam nie brakowało. Stworzyliście profesjonalny Portal, będący doskonałą promocją Miasteczka. Gratulacje z okazji Jubileuszu i życzenia dalszych sukcesów:)
  Bądźcie z nami teraz i na pszyszłe lata.
 • Kamil Ruciński (gość)
  Filmy, z racji ujednolicenia standardow będą dodawane tylko przez redakcję. Jednak zawsze można do nas przysłać klip, wtedy jest szansa, że go umieścimy w danym dziale.
 • Tadek (gość)
  Obejrzałem, nawet po dwa razy. Gratuluję pomysłu, teraz można zobaczyć Kazimierz jeszcze bardziej "żywy", niż w kamerze.
 • Luke (gość)
  Czy krótkie filmy będziemy mogli dodawac i my czytelnicy

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę