O Puchar Starosty Puławskiego

Skomentuj (5)

zobacz więcej (6)

Szkoła Narciarska „KOZLO-SKI” wraz ze Stacją Narciarską Kazimierz zapraszają wszystkich miłośników białego szaleństwa do wspólnej zabawy. Już niebawem, na kazimierskim stoku odbędzie się III edycja zawodów w narciarstwie alpejskim o Puchar Starosty Puławskiego.

Zawody w narciarstwie alpejskim o Puchar Starosty Puławskiego stały się już tradycją. Pierwsza edycja imprezy odbyła się dwa lata temu w Celejowie. W roku ubiegłym, jak i w bieżącym, swój stok udostępniła na potrzeby zawodów Stacja Narciarska Kazimierz.


- Już po raz drugi impreza organizowana jest na naszej stacji, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni - mówi Marcin Świderski, właściciel Stacji Narciarskiej Kazimierz. – Z wielką przyjemnością udostępniamy stok do takich celów. Bo takie zawody bez wątpienia służą popularyzacji narciarstwa.


- Zawody te, przede wszystkim mają być dobrą zabawą – mówi Andrzej Kozłowski ze Szkoły Narciarskiej KOZLO-SKI. – Jest to impreza integracyjna, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Fajne jest to, że każdy może w nich wziąć udział, bez względu na wiek i posiadane umiejętności.


Zawody zostaną rozegrane w następujących kategoriach :

1. smerfy do 6 lat

2. skrzaty 7-8 lat

3. krasnale 9-10 lat

4. starsze krasnale 11-12 lat

5. juniorzy młodsi 13-15 lat

6. juniorzy starsi 16-18 lat

7. rodzice


Na uczestników zawodów czekają puchary i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe oraz nagrody –  niespodzianki. Wspólną zabawę umilać będzie wspaniała muzyka oraz gorące posiłki, napoje i słodycze przygotowane przez Schronisko Młodzieżowe „Pod Wianuszkami”. Warto wspomnieć również o tym, że udział w zawodach jest bezpłatny. Tak więc gorąco zapraszamy. Start imprezy: 3 marca (sobota), godzina 12.00. Miejsce: Stacja Narciarska w Kazimierz Dolnym. 

Organizatorzy zawodów:
- Szkoła Narciarska "KOZLO-SKI"
- Stacja Narciarska Kazimierz
- Szkolne schronisko młodzieżowe "Pod Wianuszkami" w Kazimierzu Dolnym

Kazimierski Portal Internetowy objął imprezę patronatem medialnym.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz Dolny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę