Nowe zasady komentowania

Drodzy czytelnicy. Od dzisiaj publikowanie komentarzy w portalu www.kazimierzdolny.pl możliwe jest za pośrednictwem konta w serwisie Facebook.

Większość z nas, o ile już nie wszyscy, posiada konto w serwisie Facebook i aktywnie go używa do komentowania wydarzeń wśród znajomych czy pod udostępnianymi tam postami.

Dlatego zdecydowaliśmy się aby komentowanie w ramach portalu www.kazimierzdolny.pl odbywało się za pomocą tych samych kont co na "facebooku".

Jeśli aktualnie jesteście zalogowani na Facebooku, to wystarczy wpisać poniżej w formularzu treść komentarza. Można również zaznaczyć opcję publikacji komentarza na własnym profilu (nie jest to obowiązkowe).

 

Jeśli ktoś jest niezalogowany, to po wpisaniu komentarza, a przed jego publikacją, zostanie poproszony o zalogowanie się na konto w serwisie Facebook.

Wszystkie archiwalne komentarze są dostępne i można je czytać tak jak dotychczas.

 

Co myślicie o tej zmianie? Czy wpłynie ona pozytywnie na kulturę wypowiedzi?

 

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2019! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2019. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę