Nowe zasady komentowania

Drodzy czytelnicy. Od dzisiaj publikowanie komentarzy w portalu www.kazimierzdolny.pl możliwe jest za pośrednictwem konta w serwisie Facebook.

Większość z nas, o ile już nie wszyscy, posiada konto w serwisie Facebook i aktywnie go używa do komentowania wydarzeń wśród znajomych czy pod udostępnianymi tam postami.

Dlatego zdecydowaliśmy się aby komentowanie w ramach portalu www.kazimierzdolny.pl odbywało się za pomocą tych samych kont co na "facebooku".

Jeśli aktualnie jesteście zalogowani na Facebooku, to wystarczy wpisać poniżej w formularzu treść komentarza. Można również zaznaczyć opcję publikacji komentarza na własnym profilu (nie jest to obowiązkowe).

 

Jeśli ktoś jest niezalogowany, to po wpisaniu komentarza, a przed jego publikacją, zostanie poproszony o zalogowanie się na konto w serwisie Facebook.

Wszystkie archiwalne komentarze są dostępne i można je czytać tak jak dotychczas.

 

Co myślicie o tej zmianie? Czy wpłynie ona pozytywnie na kulturę wypowiedzi?

 

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę