Nowe zasady komentowania

Drodzy czytelnicy. Od dzisiaj publikowanie komentarzy w portalu www.kazimierzdolny.pl możliwe jest za pośrednictwem konta w serwisie Facebook.

Większość z nas, o ile już nie wszyscy, posiada konto w serwisie Facebook i aktywnie go używa do komentowania wydarzeń wśród znajomych czy pod udostępnianymi tam postami.

Dlatego zdecydowaliśmy się aby komentowanie w ramach portalu www.kazimierzdolny.pl odbywało się za pomocą tych samych kont co na "facebooku".

Jeśli aktualnie jesteście zalogowani na Facebooku, to wystarczy wpisać poniżej w formularzu treść komentarza. Można również zaznaczyć opcję publikacji komentarza na własnym profilu (nie jest to obowiązkowe).

 

Jeśli ktoś jest niezalogowany, to po wpisaniu komentarza, a przed jego publikacją, zostanie poproszony o zalogowanie się na konto w serwisie Facebook.

Wszystkie archiwalne komentarze są dostępne i można je czytać tak jak dotychczas.

 

Co myślicie o tej zmianie? Czy wpłynie ona pozytywnie na kulturę wypowiedzi?

 

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2019? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2019.
Pokaż stopkę