Nowe zasady komentowania

Drodzy czytelnicy. Od dzisiaj publikowanie komentarzy w portalu www.kazimierzdolny.pl możliwe jest za pośrednictwem konta w serwisie Facebook.

Większość z nas, o ile już nie wszyscy, posiada konto w serwisie Facebook i aktywnie go używa do komentowania wydarzeń wśród znajomych czy pod udostępnianymi tam postami.

Dlatego zdecydowaliśmy się aby komentowanie w ramach portalu www.kazimierzdolny.pl odbywało się za pomocą tych samych kont co na "facebooku".

Jeśli aktualnie jesteście zalogowani na Facebooku, to wystarczy wpisać poniżej w formularzu treść komentarza. Można również zaznaczyć opcję publikacji komentarza na własnym profilu (nie jest to obowiązkowe).

 

Jeśli ktoś jest niezalogowany, to po wpisaniu komentarza, a przed jego publikacją, zostanie poproszony o zalogowanie się na konto w serwisie Facebook.

Wszystkie archiwalne komentarze są dostępne i można je czytać tak jak dotychczas.

 

Co myślicie o tej zmianie? Czy wpłynie ona pozytywnie na kulturę wypowiedzi?

 

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę