Nowe wyposażenie w KOKPiT

Skomentuj (6)

zobacz więcej (7)

Nowe oświetlenie wystawiennicze, fotoramy, sztalugi oraz inne materiały i pomoce do prowadzenia zajęć dla najmłodszych dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury wzbogaciły wyposażenie Kazimierskiego Ośrodka Kultury i Promocji i Turystyki.

Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki (KOKPiT) kończy realizację projektu ”Zakup wyposażenia do Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki” w ramach programu „Rozwój infrastruktury kultury” finansowanego przez Ministerstwo Kultury. 

Od początku roku dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury w kwocie 20 tys. zł ośrodek wzbogacił się m.in. o dwa komputery z oprogramowaniem, profesjonalny aparat fotograficzny z funkcją kamery, oświetlenie wystawiennicze, nowe umeblowanie, fotoramy, sztalugi, flipchart oraz inne materiały i pomoce do prowadzenia zajęć dla najmłodszych takie jak gry edukacyjne, chusty animacyjne, poduchy do siedzenia dzieci na podłodze. Całość zakupionego wyposażenia kosztowała 29 tys. zł.

- Gruntownie wyremontowany ponad półtora roku temu budynek ośrodka kultury (dawny XVI-wieczny szpital i przytułek dla ubogich), poza tym, że zapewnia wreszcie komfortowe warunki pracy i korzystania z niego różnym odbiorcom i grupom wiekowym, to teraz – po doposażeniu go – staje się także przyjemniejszym wizualnie, wygodniejszym w użytkowaniu i  bardziej profesjonalnie wyposażonym miejscem kontaktu z kazimierską kulturą – mówi Dorota Szczuka zastępca dyrektora Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki. – I na pewno to nie koniec zmian na lepsze…

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • Ab-Z
  @Pijany-z Wikarówką juz dawno powinno zrobić się porządek,piszę o podejściu burmistrza do sprawy,teraz dobroczyńca będzie przekazywał im wikarówkę bo idą wybory ,a zdrugiej strony jak traktuje niepełnosprawnych,ale oni to kupują.
 • pijany znad Grodarza
  @ Ab-Z
  Nie rozumiem co piszesz, i do kogo piszesz.
  Jednym słowem, o co Ci chodzi?
  Jesteś za budową obiektu na Wikarówce, czy wolisz adoptowanie pomiesczenia i zakup stosownego sprzętu, jak uczynil to KOKPiT ?>
 • Ab-Z
  @Pijany-rzeczywiście myślisz jak pijany,burmistrz nienawidzi niepełnosprawnych,zabiera im miejsca parkingowe przy Gdańskiej,a póżniej przy ul.senatorskiej,dla niego to taki gorszy gatunek ludzi.
 • pijany znad Grodarza
  @ Saper.
  Trafna analogia i to przed rocznicą Powstania Warszawskiego.
 • saper
  "... forsować BUDOWLE"?
  Czy to znaczy podobnie, jak forsować rzekę (Wisłę)?
  Czy na forsowanie można przynieść własny sprzęt.
 • pijany znad Grodarza
  Brawo>
  Czyż nie podobnie należy postapić z niepelnosprawnymi?
  Już od zaraz można ulżyć Ich niedogodnościom, a nie forsować BUDOWLE, ktora de facto będzie IZOLACJĄ, a nie INTEGRACJĄ .

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę