Nowe wyposażenie w KOKPiT

Skomentuj (6)

zobacz więcej (7)

Nowe oświetlenie wystawiennicze, fotoramy, sztalugi oraz inne materiały i pomoce do prowadzenia zajęć dla najmłodszych dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury wzbogaciły wyposażenie Kazimierskiego Ośrodka Kultury i Promocji i Turystyki.

Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki (KOKPiT) kończy realizację projektu ”Zakup wyposażenia do Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki” w ramach programu „Rozwój infrastruktury kultury” finansowanego przez Ministerstwo Kultury. 

Od początku roku dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury w kwocie 20 tys. zł ośrodek wzbogacił się m.in. o dwa komputery z oprogramowaniem, profesjonalny aparat fotograficzny z funkcją kamery, oświetlenie wystawiennicze, nowe umeblowanie, fotoramy, sztalugi, flipchart oraz inne materiały i pomoce do prowadzenia zajęć dla najmłodszych takie jak gry edukacyjne, chusty animacyjne, poduchy do siedzenia dzieci na podłodze. Całość zakupionego wyposażenia kosztowała 29 tys. zł.

- Gruntownie wyremontowany ponad półtora roku temu budynek ośrodka kultury (dawny XVI-wieczny szpital i przytułek dla ubogich), poza tym, że zapewnia wreszcie komfortowe warunki pracy i korzystania z niego różnym odbiorcom i grupom wiekowym, to teraz – po doposażeniu go – staje się także przyjemniejszym wizualnie, wygodniejszym w użytkowaniu i  bardziej profesjonalnie wyposażonym miejscem kontaktu z kazimierską kulturą – mówi Dorota Szczuka zastępca dyrektora Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki. – I na pewno to nie koniec zmian na lepsze…

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • Ab-Z
  @Pijany-z Wikarówką juz dawno powinno zrobić się porządek,piszę o podejściu burmistrza do sprawy,teraz dobroczyńca będzie przekazywał im wikarówkę bo idą wybory ,a zdrugiej strony jak traktuje niepełnosprawnych,ale oni to kupują.
 • pijany znad Grodarza
  @ Ab-Z
  Nie rozumiem co piszesz, i do kogo piszesz.
  Jednym słowem, o co Ci chodzi?
  Jesteś za budową obiektu na Wikarówce, czy wolisz adoptowanie pomiesczenia i zakup stosownego sprzętu, jak uczynil to KOKPiT ?>
 • Ab-Z
  @Pijany-rzeczywiście myślisz jak pijany,burmistrz nienawidzi niepełnosprawnych,zabiera im miejsca parkingowe przy Gdańskiej,a póżniej przy ul.senatorskiej,dla niego to taki gorszy gatunek ludzi.
 • pijany znad Grodarza
  @ Saper.
  Trafna analogia i to przed rocznicą Powstania Warszawskiego.
 • saper
  "... forsować BUDOWLE"?
  Czy to znaczy podobnie, jak forsować rzekę (Wisłę)?
  Czy na forsowanie można przynieść własny sprzęt.
 • pijany znad Grodarza
  Brawo>
  Czyż nie podobnie należy postapić z niepelnosprawnymi?
  Już od zaraz można ulżyć Ich niedogodnościom, a nie forsować BUDOWLE, ktora de facto będzie IZOLACJĄ, a nie INTEGRACJĄ .

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę