Nowa odsłona www.KazimierzDolny.pl

Skomentuj (2)

Od dziś mogą Państwo korzystać z serwisu www.KazimierzDolny.pl w nowej szacie graficznej! To już kolejna niespodzianka z okazji 10 lecia istnienia Kazimierskiego Portalu Internetowego. Zobacz co się zmieniło w nowej odsłonie.

Najważniejsze zmiany to:

 

Nowa wyszukiwarka noclegów. To ukłon w stronę turystów, którzy z każdej podstrony serwisu mogą teraz szybko znaleźć nocleg spełniający zadane kryteria.

 

Prezentacja wyników wyszukiwania na mapie miasta. Teraz szukając noclegu, np. w dziale www.kazimierzdolny.pl/noclegi/ znajdziecie Państwo mapkę, na której widać lokalizacje wyszukanych noclegów. Dzięki temu łatwiej jest się zorientować w topografii miasta.

 

Atrakcje w okolicy. Przy każdej opisanej atrakcji w mieście czy też noclegu dodaliśmy informacje o atrakcjach w okolicy. I tak, np. szukając noclegu widzimy, jakie muzea czy też zabytki znajdziemy w tym rejonie. I z drugiej strony, np. przy opisie punktów widokowych możemy znaleźć nocleg w ich okolicy:

http://www.kazimierzdolny.pl/punkty_widokowe/32392/

 

Interaktywna mapa Kazimierza Dolnego. Pod adresem www.kazimierzdolny.pl/mapa/ umieściliśmy całkiem nową wersję mapy miasta z zaznaczonymi noclegami, restauracjami i atrakcjami w Kazimierzu.

 

I wiele innych mniejszych zmian. 

 

Mamy nadzieję,  że zgodna z najnowszymi trendami szata graficzna www.KazimierzDolny.pl przypadnie Państwu do gustu. 

 

Wszelkie uwagi, komentarze i sugestie mile widziane!

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • obywatel
    Każdy się starzeje...I ja też. Pewnie szybko się przyzwyczaję do zmian i zapomnę, że było inaczej, swojsko, bardziej charakterystycznie, po naszemu:)
  • szok
    Chyba się starzeję , przyzwyczajam się do ''starych rzeczy'' i nie lubię zmian, ale cóż!!zniosę i ten dopust Boży.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę