Nocowanie.pl wspiera turystykę

Polska branża turystyczna jest obecnie w bardzo trudnej sytuacji. Dlatego też niezwykle ważne jest to, by połączyć siły i działać wspólnie. Stąd właśnie pomysł na akcję "Nocowanie.pl wspiera turystykę krajową", która ma na celu promocję miast i regionów, a także lokalnych przedsiębiorców działających w branży turystycznej.
"Nocowanie.pl wspiera turystykę krajową" to niezwykła akcja, w trakcie której za symboliczną złotówkę serwis Nocowanie.pl będzie realizować kampanie reklamowe dla miast i regionów z Polski. Wszystko po to, by turyści mogli jeszcze bardziej zgłębić wiedzę o ciekawostkach i atrakcjach wartych zobaczenia w danej miejscowości.

Bo jak czytamy w newsie promującym akcję, misją firmy jest „nie tylko łączenie obiektów noclegowych z turystami. Turystyka to nasza praca, ale też pasja i doskonale rozumiemy wyzwania, z jakimi obecnie musi się mierzyć branża turystyczna”.

W ramach projektu Nocowanie.pl udostępni powierzchnie warte łącznie 150 000 zł. Tym samym wspierając bezpośrednio samorządy terytorialne oraz jednostki zajmujące się promocją turystyki, a  pośrednio przedsiębiorców działających w branży turystycznej.

- Każdy podmiot, który się do nas zgłosi, w ramach akcji może otrzymać kampanię reklamową na łamach portalu Nocowanie.pl o wartości 1500 zł, za symboliczna złotówkę – zapowiadają organizatorzy akcji. - Wierzymy, że takie działania pozytywnie wpłyną na polską turystykę, która została wyjątkowo dotknięta w związku z pandemią. Wiele małych i lokalnych biznesów walczy obecnie o przetrwanie. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji zyskają najbardziej właśnie oni.

Jakie warunki trzeba spełnić by wziąć udział w akcji? Przede wszystkim należy zapoznać się z regulaminem akcji i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wybieramy też jeden z trzech dostępnych formatów pomocy: artykuł sponsorowany, baner w mailingu dla turystów lub cykl postów na fanpage na facebooku.

- Po weryfikacji zgłoszenia, skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły publikacji – czytamy w informacji prasowej. - Zgłoszenia zbieramy do 29 listopada 2020 roku lub do wyczerpania puli pakietów reklamowych. Liczba pakietów reklamowych jest ograniczona - otrzyma je 100 pierwszych zgłoszeń spełniających wymogi akcji. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Źródło: Nocowanie.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę