Nocowanie.pl w Złotej Setce 2019!

Znamy laureatów Złotej Setki 2019 Dziennika Wschodniego. W tym prestiżowym rankingu najlepszych firm Lubelszczyzny znalazł się także nasz serwis Nocowanie.pl.
W XXIV Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny Złota Setka 2019 Dziennika Wschodniego wyróżniony został serwis Nocowanie.pl, który zajął pierwsze miejsce w kategorii Najwyższa rentowność.
- Nocowanie.pl to adres, który zna chyba każdy, kto kiedykolwiek próbował znaleźć nocleg przez Internet – tak zaprezentowano nasz serwis podczas uroczystej gali XXIV edycji Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny Złota Setka 2019. – Początkowo był to powstały w ramach pracy dyplomowej serwis poświęcony ofercie noclegowej i informacjom o Kazimierzu Dolnym. Dziś po kilkunastu latach jest to ogólnopolski serwis – jeden z najlepszych na rynku pośrednictwa w usługach hotelowych.
Nagrodę w imieniu prezesa Kamila Rucińskiego odebrała wiceprezes firmy Anna Kryjer, która dziękując za otrzymane wyróżnienie powiedziała:
- Najważniejszym jest to, by życzyć Państwu najlepszego urlopu, ponieważ każda podróż zaczyna się od wyboru noclegu. Mam nadzieję, że ten nocleg znajdą Państwo na Nocowanie.pl.
Ranking Główny „Złotej Setki 2019”
1.    PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna
2.    Stokrotka sp. z.o.o.
3.    Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
4.    Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.
5.    Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Świdnik S.A.
6.    Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Standard sp. z.o.o
7.    Stachem sp z.o.o
8.    Mastermedia Cioczek i Wójciak sp. j.
9.    Perła – Browary Lubelskie S.A.
10.    Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek
Relacja z gali na YouTube>>> (1:00:25)

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę