Nocna wizyta w muzeum

Skomentuj (4)
W poniedziałki Muzeum w Kamienicy Celejowskiej jest nieczynne. Tymczasem 19 marca niecierpliwy kierowca, nie mogąc się doczekać (?) godzin otwarcia staranował drewniane rusztowanie i omal nie oparł się o ścianę budynku. Muzeum jednak nie zwiedził…
19 marca br. w późnych godzinach wieczornych kierowca jadący samochodem marki Toyota Yaris nie zatrzymał się na wezwanie policji na ulicy Puławskiej. Uciekając przed radiowozem, wpadł w poślizg na łuku drogowym ulicy Witkiewicza i taranując murek dzielący ulicę od uliczki Senatorskiej oparł się na rusztowaniach Kamienicy Celejowskiej.

Na miejscu zdarzenia od razu pojawili się policjanci. Kierowca – 48 – letni mieszkaniec Puław – próbował zbiec z miejsca kolizji. Czy był trzeźwy? To ustali policja na podstawie badań krwi – mężczyzna nie poddał się testom na alkomacie.
Fot. P.R.

Skomentuj


Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie / Oddział Kamienica Celejowska


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę