Noc tanga

zobacz więcej (25)

I Międzynarodowa Noc Tanga Argentyńskiego dobiegła końca. Zwieńczeniem imprezy był wieczorny pokaz tanga na kazimierskim Rynku. Swoje umiejętności zaprezentowali Natalia Cristobal Rivé & Diego El Pajaro z Buenos Aires!

Noches de Tango to trzydniowa impreza, która tego roku w Kazimierzu Dolnym odbyła się po raz pierwszy. W sobotni wieczór na kazimierskim Rynku zabrzmiała przepiękna muzyka, która zwabiała pod scenę miłośników tanga argentyńskiego. W ten sposób rozpoczęła się Noc Tanga, która trwała do późnych godzin nocnych.

Jedną z głównych atrakcji tej nocy był pokaz tańca zaprezentowany przez dwójkę znanych i cenionych tancerzy. O kim mowa? O Natalii Cristobal Rivé & Diego El Pajaro z Buenos Aires.

Jak nocny pokaz tanga wypadł? Czy warto było na niego czekać? Oceńcie sami.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę