Noc tanga

zobacz więcej (25)

I Międzynarodowa Noc Tanga Argentyńskiego dobiegła końca. Zwieńczeniem imprezy był wieczorny pokaz tanga na kazimierskim Rynku. Swoje umiejętności zaprezentowali Natalia Cristobal Rivé & Diego El Pajaro z Buenos Aires!

Noches de Tango to trzydniowa impreza, która tego roku w Kazimierzu Dolnym odbyła się po raz pierwszy. W sobotni wieczór na kazimierskim Rynku zabrzmiała przepiękna muzyka, która zwabiała pod scenę miłośników tanga argentyńskiego. W ten sposób rozpoczęła się Noc Tanga, która trwała do późnych godzin nocnych.

Jedną z głównych atrakcji tej nocy był pokaz tańca zaprezentowany przez dwójkę znanych i cenionych tancerzy. O kim mowa? O Natalii Cristobal Rivé & Diego El Pajaro z Buenos Aires.

Jak nocny pokaz tanga wypadł? Czy warto było na niego czekać? Oceńcie sami.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę