Nadrzeczna już przejezdna

Skomentuj (5)

Skończył się główny etap remontu ulicy Nadrzecznej. Ruch odbywa się już tędy normalnie. Ale ulica odzyska pełny swój blask dopiero na wiosnę.

Ulica Nadrzeczna została otwarta dla ruchu. Komunikacja miejska i autobusowa funkcjonuje tędy po staremu. Remont nie został jednak w pełni zakończony – ukończono tylko prace ziemne: wodno – kanalizacyjne, ale nie położono jeszcze nowej nawierzchni asfaltowej.

- Po konsultacji z drogowcami doszliśmy do wniosku, że remont dokończymy na wiosnę – w dogodniejszych temperaturach – mówi burmistrz Kazimierza Grzegorz Dunia. – Będzie czas, by przez zimę grunt w wykopach osiadł i wtedy na wiosnę zrobimy nową elegancką nawierzchnię.

Nie znaczy to jednak, że musimy spodziewać się ponownego zamknięcia ulicy dla ruchu. Kładzenie nawierzchni asfaltowej ma odbywać się połówkowo, tak by ruch odbywał się tędy w miarę normalnie.

- Ostateczny termin ukończenia prac drogowych na Nadrzecznej mija 15 maja, jak będą warunki sprzyjające – to ulicę oddamy odpowiedni wcześniej – obiecuje burmistrz.

Skomentuj


Dodane komentarze (5)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę