Na narty czas!

Sylwester na stoku narciarskim w Kazimierzu Dolnym? Jest to całkiem realne. Stacja Narciarska Kazimierz ruszy prawdopodobnie jutro, zaś już dziś otwarty zostanie Ośrodek Narciarsko - Snowboardowy w Rąblowie.
Grudzień dobiega końca. Jednak białej mroźnej zimy nadal nie ma. Ostatnie dni dają jednak nadzieję, na białe stoki położone w Kazimierzu Dolnym i okolicy. Prognozy są obiecujące. Podobnie jak wieści z poszczególnych ośrodków...
- Pogoda coraz bardziej zimowa, temperatury nam sprzyjają, dlatego śnieżymy od dwóch dni, w nocy i rano – czytamy dziś w oficjalnym komunikacie podanym przez Stację Narciarską Kazimierz. - Warunki na stoku są coraz lepsze. Dziś przekażemy Wam informację, kiedy ponownie startujemy. Być może już jutro do Waszej dyspozycji będzie najdłuższa nasza trasa.
Czy tak się stanie? Przekonamy się o tym niebawem. Pewne natomiast jest to, że dziś o godzinie 16.00 otwarty zostanie Ośrodek Narciarsko - Snowboardowy w Rąblowie. Na początek czynna będzie jedna trasa o długości 160m a także wypożyczalnia, serwis i punkt gastronomiczny.
Dziś, tj. 30 grudnia ośrodek będzie czynny w godzinach: 16.00 – 21.00. We wtorek, czyli w Sylwestra od 10.00 do 1.00 w nocy, zaś w środę - Nowy Rok, od 10.00 - 22.00.
Nie ma na co czekać! Ruszajmy na stoki!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2022.
Pokaż stopkę