Na narty czas!

Sylwester na stoku narciarskim w Kazimierzu Dolnym? Jest to całkiem realne. Stacja Narciarska Kazimierz ruszy prawdopodobnie jutro, zaś już dziś otwarty zostanie Ośrodek Narciarsko - Snowboardowy w Rąblowie.
Grudzień dobiega końca. Jednak białej mroźnej zimy nadal nie ma. Ostatnie dni dają jednak nadzieję, na białe stoki położone w Kazimierzu Dolnym i okolicy. Prognozy są obiecujące. Podobnie jak wieści z poszczególnych ośrodków...
- Pogoda coraz bardziej zimowa, temperatury nam sprzyjają, dlatego śnieżymy od dwóch dni, w nocy i rano – czytamy dziś w oficjalnym komunikacie podanym przez Stację Narciarską Kazimierz. - Warunki na stoku są coraz lepsze. Dziś przekażemy Wam informację, kiedy ponownie startujemy. Być może już jutro do Waszej dyspozycji będzie najdłuższa nasza trasa.
Czy tak się stanie? Przekonamy się o tym niebawem. Pewne natomiast jest to, że dziś o godzinie 16.00 otwarty zostanie Ośrodek Narciarsko - Snowboardowy w Rąblowie. Na początek czynna będzie jedna trasa o długości 160m a także wypożyczalnia, serwis i punkt gastronomiczny.
Dziś, tj. 30 grudnia ośrodek będzie czynny w godzinach: 16.00 – 21.00. We wtorek, czyli w Sylwestra od 10.00 do 1.00 w nocy, zaś w środę - Nowy Rok, od 10.00 - 22.00.
Nie ma na co czekać! Ruszajmy na stoki!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę