Na Trzecim Księżycu Nina i Vlasta!

Trzeci Księżyc zaprasza na tajemnicze muzyczne spotkanie z kobietami, które swoją muzyką niosą prawdę ubraną w poetyckie teksty i niebanalną muzykę. Koncert „Nina & Vlasta”. Sobota 20 stycznia.

Podobno w trakcie koncertu można przeżyć coś na nowo, uśmiechnąć się do siebie, a nawet zapłakać. Zapraszamy wszystkich zmęczonych i szczęśliwych, zakłopotanych i poukładanych. Zabieramy was w podróż do naszego świata, po której już nic nie będzie takie samo. 

Nina Malinowska – piosenkarka i aktorka, autorka tekstów i kompozytorka. Artystka niepokorna, absolwentka Szkoły Aktorskiej Jana i Haliny Machulskich. Obecnie prowadzi z mężem własną Agencję Artystyczną Profi Act. Zawsze płynie pod prąd. Nie stara się za wszelką cenę utrafić w gusta publiczności. Jej piosenki nacechowane są olbrzymią dawką emocji. Nina śpiewa o sobie, swoim życiu, swoich dziwactwach, swoich marzeniach i lękach. Jej muzyka wymyka się kategoryzacji.

Vlasta Traczyk – absolwentka muzykologii na KUL oraz kompozycji na UM Fryderyka Chopina. W 2013 roku założyła zespół „MelluSya”, w którym jest pianistką i kompozytorką. Utwory Vlasty zostały umieszczone między innymi na płytach Tatiany Trojanowskiej („Po prostu bądź” wyd. w 2016 r.), Anny Przybył („Pragnienia” wyd. w 2017 r.) oraz w Śpiewniku Gdańskich Lwiątek (wydanym przez Fundację Wspólnota Gdańska w 2017 r.). Laureatka nagrody Grand Prix na konkursie piosenki do poezji Jana Pawła II oraz laureatka pierwszej nagrody w Konkursie Kompozytorskim na utwór do wiersza księdza Jana Twardowskiego., który odbył się w Kaliszu. W konkursie „Zaśpiewaj ten wiersz” (Nysa, 2016) zdobyła II miejsce za kompozycję do słów Jerzego Kozarzewskiego. W 2017 roku zajęła III miejsce w międzynarodowym konkursie kompozytorskim Transatlantyk Instant Composition Contest w Łodzi.


Trzeci Księżyc (zabytkowe Jatki Koszerne Mały Rynek 1)
Scena Trzydziestu Krzeseł
Sobota 20 stycznia
start: 20:00
liczba miejsc ograniczona
rezerwacje: sms 792 433 435 / Trzeci Księżyc
dla artystek: 20 pln


Tekst: Trzeci Księżyc

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2022! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2022. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę