Modlitwa artystyczna na zakończenie wakacji

zobacz więcej (6)

Chociaż oficjalnie zakończył się Wirtualny Kazimierski Festiwal Organowy to jeszcze w tę sobotę zabrzmią – naprawdę po raz ostatni raz festiwalowo tego lata – kazimierskie organy. Koncert tradycyjnie o godzinie 19:00.
W czasie sobotniego koncertu przy 400 – letnim instrumencie Szymona Liliusza zasiądzie Robert Grudzień wirtuoz organów, dyrektor artystyczny Festiwalu Organowego w Kazimierzu Dolnym w latach 2005 – 11. Towarzyszyć mu będzie Karol Lizak solista oratoryjny i operowy Karol Lizak. W farze o godzinie 19: 00 obaj artyści wystąpią z koncertem „Modlitwa artystyczna”. 
W programie:
Tabulatura organowa Jana z Lublina XVIw.
Jan Sebastian Bach
Warszawska tabulatura organowa XVIIw.
Robert Grudzień
Mikołaj z Radomia XVw.
Koncert odbywający się w roku jubileuszu 400 - lecia kazimierskich organów dziś 29 sierpnia o godzinie 19:00 w farze transmitowany będzie na żywo w TVP3 Lublin. 
Uczestnictwo w wydarzeniu zgodnie z aktualnymi wymaganiami sanitarno - epidemiologicznymi. Wstęp wolny.
Aktualizacja

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Kościół Farny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę