Modlitwa artystyczna na zakończenie wakacji

zobacz więcej (6)

Chociaż oficjalnie zakończył się Wirtualny Kazimierski Festiwal Organowy to jeszcze w tę sobotę zabrzmią – naprawdę po raz ostatni raz festiwalowo tego lata – kazimierskie organy. Koncert tradycyjnie o godzinie 19:00.
W czasie sobotniego koncertu przy 400 – letnim instrumencie Szymona Liliusza zasiądzie Robert Grudzień wirtuoz organów, dyrektor artystyczny Festiwalu Organowego w Kazimierzu Dolnym w latach 2005 – 11. Towarzyszyć mu będzie Karol Lizak solista oratoryjny i operowy Karol Lizak. W farze o godzinie 19: 00 obaj artyści wystąpią z koncertem „Modlitwa artystyczna”. 
W programie:
Tabulatura organowa Jana z Lublina XVIw.
Jan Sebastian Bach
Warszawska tabulatura organowa XVIIw.
Robert Grudzień
Mikołaj z Radomia XVw.
Koncert odbywający się w roku jubileuszu 400 - lecia kazimierskich organów dziś 29 sierpnia o godzinie 19:00 w farze transmitowany będzie na żywo w TVP3 Lublin. 
Uczestnictwo w wydarzeniu zgodnie z aktualnymi wymaganiami sanitarno - epidemiologicznymi. Wstęp wolny.
Aktualizacja

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Kościół Farny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę