Modlitwa artystyczna na zakończenie wakacji

zobacz więcej (6)

Chociaż oficjalnie zakończył się Wirtualny Kazimierski Festiwal Organowy to jeszcze w tę sobotę zabrzmią – naprawdę po raz ostatni raz festiwalowo tego lata – kazimierskie organy. Koncert tradycyjnie o godzinie 19:00.
W czasie sobotniego koncertu przy 400 – letnim instrumencie Szymona Liliusza zasiądzie Robert Grudzień wirtuoz organów, dyrektor artystyczny Festiwalu Organowego w Kazimierzu Dolnym w latach 2005 – 11. Towarzyszyć mu będzie Karol Lizak solista oratoryjny i operowy Karol Lizak. W farze o godzinie 19: 00 obaj artyści wystąpią z koncertem „Modlitwa artystyczna”. 
W programie:
Tabulatura organowa Jana z Lublina XVIw.
Jan Sebastian Bach
Warszawska tabulatura organowa XVIIw.
Robert Grudzień
Mikołaj z Radomia XVw.
Koncert odbywający się w roku jubileuszu 400 - lecia kazimierskich organów dziś 29 sierpnia o godzinie 19:00 w farze transmitowany będzie na żywo w TVP3 Lublin. 
Uczestnictwo w wydarzeniu zgodnie z aktualnymi wymaganiami sanitarno - epidemiologicznymi. Wstęp wolny.
Aktualizacja

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Kościół Farny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę