Młode Orły towarzysko w Puławach

Skomentuj (4)

Młodziki starsze Kazimierskich Orłów rozgrywali w sobotnie przedpołudnie dwa mecze towarzyskie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ZSO nr 2 im. KEN w Puławach. Ich rywalami byli rówieśnicy z Wisły Puławy i Prochu Pionki. Mecze rozgrywane były w wymiarze czasu 2 x 20 minut.

W pierwszym spotkaniu kazimierzacy pokonali Wisłę Puławy 4:3. Bramki strzelili: Bartosz Dzikowski 2, Wojciech Zachaj 1, padła też bramka samobójcza.

 

- Takie zwycięstwo dodaje skrzydeł, biorąc pod uwagę, że Wisła Puławy występuje w Wojewódzkiej Lidze Młodzików - mówi trener Damian Miroński.

 

W drugim spotkaniu Orły zmierzyły się z drużyną Prochu Pionki, mecz zakończyl się zwycięstwem przeciwników 0:2 dla Prochu.

 

- Chłopcy z województwa mazowieckiego przewyższali nas warunkami fizycznymi, ale nasi chłopcy nadrabiali to walecznością. Mieliśmy swoje okazje do zdobycia bramek, ale zabrakło szczęścia - mówi Damian Miroński. -  Uuważam te mecze za bardzo dobre sprawdziany. Chłopcy napracowali się i zostawili sporo zdrowia. Jestem z nich bardzo zadowolony i jest to dobry prognostyk przed wiosną.

 

Skład Orłów: od lewej strony w górnym rzędzie stoją: Dominik Miroński, Kacper Lasota, Wojciech Zachaj, Dominik Próchniak, Krzysztof Kozak. W dolnym rzędzie od lewej: Hubert Grzegorczyk, Piotr Bieniek, Bartosz Dzikowski, Mateusz Walencik, Mikołaj Zachaj, Konrad Nowak.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Orły Kazimierz
  To nie pan burmistrz, tylko trener Miroński Damian rozpoczął współpracę z portalem!!!
  • fan
   Nie ma co reagować na każdą złośliwość. I za Pisuli takie były i teraz są i następny będzie też będą :)
 • Funclub
  Brawo Orly!!! Tak trzymac!!!
 • Roman
  Pan burmistrz Pomianowski zleca artykuły? mądre posuniecie panie burmistrzu !

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę