Wielkanoc 2012

Skomentuj (2)

Za oknem mamy wiosnę. Wielkimi krokami zbliżają się też Święta Wielkanocne, które w tym roku wypadają na początku kwietnia. Jak spędzić ten wyjątkowy czas? Może w Kazimierzu Dolnym...?

Wielkanoc to wyjątkowy czas. Czas spotkań rodzinnych, radości, tradycji staropolskich i piękna. Są to dość krótkie święta, jednak gdy dopisuje pogoda, można je spędzić bardzo ciekawie, wykorzystując tych kilka dni maksymalnie. My zapraszamy Państwa do Kazimierza Dolnego na święta pełne ciepła i domowej atmosfery.

 

Co można robić w ten niezwykły czas poza domem? Cieszyć się pięknem miejsca, byciem z najbliższymi oraz być może pogodą. Bo w kazimierskich obiektach noclegowych, jak w domu, możemy malować pisanki, zdobić wielkanocne koszyczki, piec piaskowe baby i pójść do kościoła ze święconką.

 

A oprócz tego polecamy długie spacery po nadwiślańskim Miasteczku i jego uroczych okolicach oraz wycieczki rowerowe. Gdyby atrakcji nadal wydawało się mało, zachęcamy do zapoznania się zapowiedziami imprez, jakie zapowiadane są na okres świąteczny. A poniżej znaleźć można polecane przez nas obiekty noclegowe oraz restauracje.

 

 

Polecane noclegi:

 

Polecane restauracje:

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Ninja
    Czy ktoś wie w jakich mniej więcej godzinach będą otwarte sklepy w sobotę, oraz czy w ogóle będą otwarte w niedziele i poniedziałek?
  • Tadek
    W Kazimierzu wystarczy być, by było miło. Spokojnych Świąt Wielkanocnych i pięknej pogody życzę mieszkańcom.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2024. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę