Mentoring Nordic Walking

Fundacja Bezmiar zaprasza w sobotę 21 czerwca do Kazimierza Dolnego nad Wisłą na Mentoring Nordic Walking.

Mentoring Nordic Walking to spacer z kijkami nordic walking zorganizowany przez Fundację Bezmiar z Góry Puławskiej. Wezmą w nim udział – jak piszą organizatorzy – „wyjątkowe osoby – ambitne, przedsiębiorcze, zadowolone z siebie i ze świata, ciągle poszukujące nowych wyzwań, chętnie dzielące się swoimi doświadczeniami – pary: mentorka i mentee.” Celem imprezy jest wsparcie ambitnych kobiet – mentee w ich planach biznesowych, działalności społecznej czy dotyczących rozwoju osobistego poprzez rozmowę z mentorką – kobietą, która ma takie doświadczenia i chce się nimi podzielić.

- Do udziału w spacerze zapraszamy kobiety (Mentee), które prowadzą własne firmy lub pragną rozpocząć własną działalność, kobiet, które pracują a chciałyby zajmować wyższe lub inne stanowiska – piszą organizatorzy. – Kobiety, które czują, że mogłyby więcej, ale nie wiedzą, w którą pójść stronę i poszukują nowej drogi rozwoju. Dla tych wszystkich kobiet 21 czerwca w godzinach od 11.00 do 14.00 znalazły czas niezwykłe panie-mentorki. Każda z nich odniosła sukces. Rozwinęła własny biznes, zajmuje odpowiedzialne stanowisko zarządcze, znalazła pasję w swoim życiu, a dodatkowo inicjuje lub angażuje się w działania społeczne i chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami.

Zgłoszenia należy wysyłać do 11 czerwca na adres mnw@bezmiar.org. Więcej informacji – tel. 668 724 699.

Organizatorzy: Fundacja Bezmiar z Góry Puławskiej, Klub Sportowy Nordic Walking „zNORDIC Świdnik", który zapewni profesjonalne przeszkolenie w zakresie nordic walking oraz Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym, które udostępni sale Muzeum Złotnictwa na spotkanie rozpoczynające i podsumowujące wydarzenie.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę