Marka Kazimierz Dolny

Skomentuj (2)

Czym jest Kazimierz Dolny? Co jest jego istotą, wyróżniającą Miasteczko spośród wielu innych miejsc w świecie? Co sprawia, że przyciąga ono wielu ludzi? Urząd Miasta zachęca do podzielenia się swoimi uwagami na ten temat w dowolnej formie od limeryku po opowiadanie.

„Napisz o istocie Kazimierza Dolnego. Czym jest marka Kazimierz Dolny?” to forma wstępnych konsultacji społecznych projektu Marka Kazimierz Dolny narzędziem promocji gospodarczej gminy i regionu, na które Urząd Miasta pozyskał dotację z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Celem projektu, którego realizacja przewidziana na lata 2010 – 2011 kosztować będzie 350 tys. zł,  jest kampania promocyjna Kazimierza Dolnego i jego okolic w kraju i za granicą zachęcająca inwestorów do aktywności gospodarczej na tym terenie.

 

Jedną z form tej kampanii będą cotygodniowe audycje w radiu internetowym. Opracowane będzie również logo Kazimierza. Jakie będzie to logo, o czym dokładnie będą audycje i kto je będzie realizował, jak dokładnie przebiegać będzie kampania promocyjna – to pytania, na które odpowiedź poznamy nie wcześniej jak pod koniec bieżącego roku. W chwili obecnej realizacja projektu jest na etapie przygotowań do opracowania strategii.


Swoje pomysły, czym jest marka Kazimierza Dolnego, jaki jest znak rozpoznawczy – jego swoisty kod genetyczny wyróżniający go wśród innych miejsc w Polsce i na świecie, można nadsyłać do 25 sierpnia na podany adres. Najciekawsze pomysły zostaną opublikowane.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • leny
    Wydaje mi się że nastepna nieprzemyslana akcja.... logo OK ale audycje w radio internetowym?? Jaki tego ma być koszt?? Ile osób słucha takiego radia??Wydaje mi sie ze TV jest lepsze( może audycje, seriale, koncerty itp) Panie Burmistrzu niech miasteczko bedzie przyjazdne turystom tj. ścieżki rowerowe,piesze ( DOBRZE OZNACZONE I CZYSTE!!) kosze na śmieci i ławeczki na szlakach. Myśle że tyle na sam poczatek by wystarczyło...
  • bebe
    Czy przewidziano honoraria za teksty? Jeśli tak, to jakiej wysokości?

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę