Mały wielki festiwal

To już trzecia edycja Festiwalu Didgeridoo „Dźwięki z Korzenia”, która tradycyjnie odbyła się Klubojadalni Przystanek Korzeniowa. Piękna sceneria wąwozu Korzeniowego oraz startej drewnianej chaty połączona z dźwiękami didgeridoo jak zwykle wypełniły malowniczą przestrzeń, tworząc niesamowity efekt. 

Tegoroczna edycja Festiwalu Didgeridoo „Dźwięki z Korzenia” pokazała bardzo wysoki poziom artystyczny. Na Korzeniowej Scenie mogliśmy zobaczyć artystów z Francji i Portugali oraz tradycyjnie z Polski. Oprócz koncertów prowadzone były warsztaty i wykłady, na których można było wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności gry na didgeridoo. W trakcie festiwalu można było spróbować własnych sił w budowaniu instrumentu i uzyskać wiele ciekawych informacji na ten temat. 

Uczestnicy tegorocznej edycji nie zawiedli się na festiwalu, panowała wspaniała rodzinna atmosfera. Można śmiało powiedzieć, że to jedyny taki festiwal w Polsce poświęcony didgeridoo. Mam nadzieję, że kolejna IV już edycja będzie rozwijać ideę „małego wielkiego festiwalu”, na którym wszyscy będą czuli się jak w domu.


Jakub Pieleszek
Źródło: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę