Mały wielki festiwal

To już trzecia edycja Festiwalu Didgeridoo „Dźwięki z Korzenia”, która tradycyjnie odbyła się Klubojadalni Przystanek Korzeniowa. Piękna sceneria wąwozu Korzeniowego oraz startej drewnianej chaty połączona z dźwiękami didgeridoo jak zwykle wypełniły malowniczą przestrzeń, tworząc niesamowity efekt. 

Tegoroczna edycja Festiwalu Didgeridoo „Dźwięki z Korzenia” pokazała bardzo wysoki poziom artystyczny. Na Korzeniowej Scenie mogliśmy zobaczyć artystów z Francji i Portugali oraz tradycyjnie z Polski. Oprócz koncertów prowadzone były warsztaty i wykłady, na których można było wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności gry na didgeridoo. W trakcie festiwalu można było spróbować własnych sił w budowaniu instrumentu i uzyskać wiele ciekawych informacji na ten temat. 

Uczestnicy tegorocznej edycji nie zawiedli się na festiwalu, panowała wspaniała rodzinna atmosfera. Można śmiało powiedzieć, że to jedyny taki festiwal w Polsce poświęcony didgeridoo. Mam nadzieję, że kolejna IV już edycja będzie rozwijać ideę „małego wielkiego festiwalu”, na którym wszyscy będą czuli się jak w domu.


Jakub Pieleszek
Źródło: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę