Mały wielki festiwal

To już trzecia edycja Festiwalu Didgeridoo „Dźwięki z Korzenia”, która tradycyjnie odbyła się Klubojadalni Przystanek Korzeniowa. Piękna sceneria wąwozu Korzeniowego oraz startej drewnianej chaty połączona z dźwiękami didgeridoo jak zwykle wypełniły malowniczą przestrzeń, tworząc niesamowity efekt. 

Tegoroczna edycja Festiwalu Didgeridoo „Dźwięki z Korzenia” pokazała bardzo wysoki poziom artystyczny. Na Korzeniowej Scenie mogliśmy zobaczyć artystów z Francji i Portugali oraz tradycyjnie z Polski. Oprócz koncertów prowadzone były warsztaty i wykłady, na których można było wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności gry na didgeridoo. W trakcie festiwalu można było spróbować własnych sił w budowaniu instrumentu i uzyskać wiele ciekawych informacji na ten temat. 

Uczestnicy tegorocznej edycji nie zawiedli się na festiwalu, panowała wspaniała rodzinna atmosfera. Można śmiało powiedzieć, że to jedyny taki festiwal w Polsce poświęcony didgeridoo. Mam nadzieję, że kolejna IV już edycja będzie rozwijać ideę „małego wielkiego festiwalu”, na którym wszyscy będą czuli się jak w domu.


Jakub Pieleszek
Źródło: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę