Małe, a cieszy

Skomentuj (7)

Jeszcze niedawno dni mogliśmy podziwiać stąd bardziej czy mniej bezchmurne niebo nad Kazimierzem. Kiedy padało, było już gorzej – trudno było traktować drewniany daszek przy poczcie jako schronienie przed deszczem. Teraz jednak na pewno nie zmokniemy, gdy będziemy pobierać pieniądze z bankomatu.

Z końcem września zakończył się długo oczekiwany remont daszku łączącego budynek poczty z pobliskim kioskiem na ulicy Nadwiślańskiej. Wymieniono ażurowe, porośnięte mchem dachówki, całość zaimpregnowano i nowy lśniący świeżym gontem dach czeka na powrót do swojego naturalnego koloru.


Całość remontu kosztowała miasto blisko 10 tysięcy złotych.

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • Ech
  Niepokojące są informacje Zbysiu. Oby nie było jak z Górą III Krzyży. Wielki sukces odtrąbiono bo ścieżka zrobiona, a jak to wygląda po kilku miesiąca można się przekonać. Góra Kosztowała chyba ponad 30 tysięcy jak się nie mylę? I kogo to dziś obchodzi?
 • Zbyś
  kij w mrowisko włożyłem
 • rew
  Mieszkaniec, przeczytaj proszę jeszcze raz drugie i trzecie zdanie mojej wypowiedzi, tylko tak ze zrozumieniem. Tu jest główny problem, tu jest marnowanie publicznych pieniędzy. A stolarz, miejscowy jak powiadasz, mógłby te pieniądze zarobić tak jak zarobił, ale nie naprawiając zaniedbania ale tworząc coś nowego, czego w Kazimierzu jeszcze nie ma a przydałoby się zrobić.
 • Mieszkaniec
  rew już ,cię kłuje w oczy,ze nasz chłopak to zrobił.Jestem za tym aby naszym kazimierskim fachowcom zlecać prace niż brać obcych.
 • rew
  ...literówka w poprzednim komentarzu, miało być "mówiąc" zamiast "mówić".
 • rew
  Kosztowało, bo miasto jest mówić wprost głupie! Wystarczyło na bieżąco konserwować dach, tak jak to robią prywatni właściciele domów i gont służyłby długie lata. No ale najprościej coś postawić i zapuścić, wszak wydaje się nie swoje a publiczne pieniądze. A i znajomy stolarz zarobi... interes się kręci. :(
 • Zbyś
  Niestety gonty są nieimpregnowane, czyli nie nie zabezpieczone przed wilgocią

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę