Majówka 2017 w Kazimierzu Dolnym

Zastanawiasz się, czy spędzić majówkę w Kazimierzu Dolnym? To właśnie w tym czasie nasze miasto jest najpiękniejsze! Pakuj więc walizki i przez kilka dni ciesz się urokiem Kazimierza. Niżej znajdziesz zestawienie wybranych ofert noclegowych na czas długiego majowego weekendu.

Hotel*** Zajazd Piastowski przygotował ofertę obejmującą dni od 30 kwietnia do 7 maja. W tym czasie obowiązywać będą specjalne ceny noclegów, które uwzględnią również śniadanie i obiadokolację.

Noce i Dnie to obiekt wyróżniający się wymarzonym położeniem – blisko centrum, ale z dala od zgiełku. Z okien i balkonów można oglądać wspaniałą panoramę miasta. W ofercie znajdują się dwuosobowe pokoje oraz dwupokojowe apartamenty z aneksami kuchennymi.

Willa Viola to bardzo gościnne miejsce, idealne dla osób szukających pokoju w Kazimierzu. Na gości, oprócz komfortowych noclegów, czekać będą przewodniki turystyczne, co na pewno ułatwi zaplanowanie wolnego czasu. Warto również skorzystać z wiedzy i pomocy gospodarzy, którzy zawsze udzielają wskazówek.

Jak co roku na długi weekend zaprasza Dom Szkoleniowo – Rekreacyjny KWASKOWA.PL. Niecałe 700 metrów od słynnej studni mieszczącej się na kazimierskim rynku, można znaleźć ciszę i spokój. Uroku temu miejscu dodają zielone wąwozy. Oprócz tego KWASKOWA oferuje możliwość wypożyczenia rowerów, kijków Nordic-Walking, hamaki i wiele innych atrakcji!

Majówka w Domu Dziennikarza to miła obsługa, pyszna polska kuchnia oraz niezapomniany relaks. Oferta na długi weekend obejmuje pobyt przez dwie dowolne doby pomiędzy 29 kwietnia a 3 maja. W cenę pakietu wliczono śniadanie i obiadokolację.

Długi majowy weekend w Wiatrakowie oznacza niczym niezakłócony relaks. Miejsce wyróżnia się artystycznym klimatem i wyjątkowym charakterem wnętrz. Goście Wiatrakowa mogą sami tworzyć unikalne pamiątki, ciesząc się atmosferą przyrodniczego uroczyska.

Otoczony zielenią Gościniec Basia to idealne miejsce na rodzinną majówkę. Na długi weekend przygotowano tu pakiet pięciodniowy w różnych wariantach cenowych (w zależności od ilości osób). Cena uwzględnia noclegi, śniadania oraz biesiadę przy grillu w dniu 1 maja.

W GACA Fit HOTEL majówka będzie bardzo aktywna. Pakiet obejmuje pobyt w terminie od 30 kwietnia do 3 maja – w tym czasie będzie można korzystać ze strefy Wellness, zajęć aerobowych i ćwiczeń z trenerem. Atrakcje długiego weekendu obejmą też między innymi przejażdżkę po mieście samochodami terenowymi. Pakiet jest o wiele bogatszy i na pewno warto się nim zainteresować.

Hotel Vincent zaprasza na sześciodniowy wypoczynek w terminie od 28 kwietnia do 3 maja. Cena pobytu obejmuje noclegi, śniadania oraz wiosenne atrakcje. W hotelu można korzystać między innymi z basenu z pool barem, do dyspozycji gości są również rowery oraz kijki trekkingowe.

Rodzinna majówka to propozycja pensjonatu Eko Resort Łubinowe Wzgórze. Tutaj, w jednym miejscu, można znaleźć wszystkie czynniki składające się na udany urlop: przyrodę, przestrzeń, atmosferę, pełną smaków kuchnię oraz uśmiechniętych ludzi. Cena obejmuje pięć noclegów oraz wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji. Do tego oczywiście atrakcje dla dorosłych i dzieci, w tym Wioska Wąwitów oraz Półwąwóz.

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w dziale Weekend majowy 2017. W treści newsa opisano najciekawsze oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, by jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę