Magia Kazimierza w oczach dzieci

Skomentuj (13)
„Magiczny Kazimierz” – niezwykle barwne prace małych artystów nagrodzonych w konkursie pod takim tytułem można oglądać w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Wystawa potrwa tylko do 8 czerwca.
Rynek, zamek, wzgórza – w tym oczywiście słynna kazimierska Góra Trzech Krzyży – oraz Wisła to według maluchów nieodłączne wskaźniki kazimierskości krajobrazu. Kazimierz to miejsce wesołe, ukazane w żywych zdecydowanych barwach, budzące radość w tych, którzy je odwiedzają.

Pokazane w Kazimierskim Ośrodku Kultury prace to pokłosie konkursu plastycznego „Magiczny Kazimierz”, który dla dzieci w wieku 3 – 6 lat zorganizowało Przedszkole im. M. Konopnickiej w Kazimierzu.

Rozstrzygnięcie konkursu, na który wpłynęło 55 prac dzieci z terenu całej gminy miało miejsce 30 maja. 3 czerwca w kazimierskim przedszkolu wręczone zostaną nagrody małym zwycięzcom. Jury w składzie Małgorzata Dunia i Piotr Żółkiewski przyznało pierwsze nagrody w kategoriach: czterolatki – Paulinie Piekarz, pięciolatki – Frankowi Sulkiewiczowi, sześciolatki – Ani Księskiej.

Wystawę prac dziecięcych „Magiczny Kazimierz” można oglądać do 8 czerwca w sali centralnej Kazimierskiego Ośrodka Kultury.
Fot. Marzena Jaśkiewicz

Skomentuj


Dodane komentarze (13)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę