Madame Jean Pierre z koncertem w Kazimierzu

Skomentuj (3)

Madame Jean Pierre to przyjaciele – Joanna Markowska i Maciej Muszyński. Jej ciemny wokal i głęboki ton jego gitary definiują ich brzmienie. Ich koncert w najbliższą sobotę 16 grudnia w Trzecim Księżycu.

Swoją muzykę określają mianem warm jazzu, który rozumieją poprzez pełne ciepła i emocji kompozycje oparte na pięknych melodiach rozwijających się w żywiołowe improwizacje. Inspirowani jazzem nowoczesnym nie rezygnują z formy, jaką jest piosenka opatrzona ważnym tekstem. Za rytm i pulsację odpowiadają docenieni: Jędrzej Łaciak (bas akustyczny) i Bartek Staromiejski (perkusja).

Swoje pierwsze kompozycje zawarli na nastrojowym albumie „Lete” (2016) będącym podsumowaniem ich pierwszych lat działalności. Kolejna płyta na ich koncie to singiel „My self love” – wyraźnie klarujący kierunek ich muzyki.

Joanna Markowska – śpiew
Maciej Muszyński – gitara
Jędrzej Łaciak- bas akustyczny
Bartek Staromiejski – perkusja

Scena Trzydziestu Krzeseł
Trzeci Księżyc Lokalne Bistro (zabytkowy budynek jatek koszernych)
Sobota 16 grudnia
godzina 20:00
rezerwacja miejsc: sms 502 722 432/Trzeci Księżyc
liczba miejsc ograniczona

 

Źródło: Trzeci Księżyc

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • był i słyszał..
  Madame to pseudonim wokalistki i autorki tekstów, JeanPierre to gitarzysta i autor muzyki, taka gra słów drodzy mieszkańcy i niemieszkańcy... Koncert był piękny
 • Mieszkaniec
  Madame Jean Pierre - rozumiem, że to nazwa własna.
  Jean Pierre - to imiona męskie
  • niemieszkanka
   Tak, to jak w naszym pięknym, rodzimym języku Pani Jan Piotr. Lub w luźnym tłumaczeniu Pani Karol Euzebiusz. Albo odwrotnie - Pan Genowefa Pelagia .

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2022.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę