Kto wygrał bilet na koncert Rico Sancheza & Gipsy Kings Party?

Czas na podsumowanie kolejnego konkursu. Tym razem stawką był bilet na koncert zespołu Rico Sanchez & Gipsy Kings Party – jednej z gwiazd II Majówki z Zajazdem Piastowskim, który wystąpi 3 maja o godz. 20.00. Kto wygrał?

Majówkę czas zacząć. I niektórzy z nas tak właśnie zrobili. Spakowali walizki i wyjechali w siną dal. Jedna z takich „sinych dali” jest w Kazimierzu i zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Między innymi dzięki II Majówce z Zajazdem Piastowskim. W programie:

1 maja – rozpoczęcie godzina 15.00 – cena biletu 30 zł

•    występ Darka Bernatka - covery piosenek Czesława Niemena i innych polskich wykonawców
•    godzina 20.00 - Czerwone Gitary

2 maja - rozpoczęcie godzina 15.00 - cena biletu 60 zł

•    Giancarlo Russo i kuchnia włoska
•    występ zespołu Teksasy (muzyka rockowa)
•    godzina 20.00 - Budka Suflera (gościnnie: Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak)

3 maja - rozpoczęcie godzina 15.00 – cena biletu 40 zł

•    zabawa z zespołem LIVESTAGE (covery polskie i zagraniczne)
•    godzina 20 :00 - Rico Sanchez & Gipsy Kings Party

5 maja – rozpoczęcie godzina 15.00 – cena biletu 30 zł

•    zabawa z DJ-em
•    godzina 20.00 - Bayer Full

Patronat honorowy nad imprezą objęła wojewoda lubelski prof. Jolanta Szołno-Koguc. Partnerem wydarzenia jest Urząd Miasta Kazimierz Dolny oraz burmistrz Grzegorz Dunia. Patronem medialnym jest Kazimierski Portal Internetowy.


Kto wygrał podwójne zaproszenie na koncert 3 maja? Zwyciężczynią jest… Katarzyna Dziedzic, która jako pierwsza nadesłała prawidłową odpowiedź na zadanie konkursowe o następującej treści: Wymień dwie kolejne ulice w Kazimierzu, które trzeba pokonać, jadąc z Rynku, żeby najłatwiej trafić do Zajazdu Piastowskiego na ul. Słonecznej. Ta odpowiedź to: ulice Nadrzeczna i Czerniawy.


Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, a zwyciężczyni gratulujemy. O sposobie odbioru biletów powiadomimy telefonicznie.

 

Wkrótce – kolejny konkurs. Tym razem do wygrania będzie bilet na VI Majowy Festiwal Muzyczny.

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę