Kto widział wypadek w Parchatce?

Skomentuj (4)

Policja poszukuje świadków wypadku, do którego doszło tuż przed Wigilią w Parchatce na trasie Puławy – Kazimierz.

Tuż przed Wigilią 23 grudnia w miejscowości Parchatka na trasie Puławy – Kazimierz Dolny doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku kolizji zginęło trzech młodych mężczyzn, dwóch nadal przebywa w szpitalu.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi, jadąc w kierunku Kazimierza Dolnego, wyprzedzał na łuku drogi ciąg pojazdów. Niestety kilka metrów za łukiem stracił panowanie nad pojazdem, w konsekwencji czego zderzył się czołowo z busem. Na miejscu zginęło dwóch mężczyzn, trzeci zmarł w trakcie transportu do szpitala. Dwóch pozostałych pozostaje w puławskim i lubelskim szpitalu – mówią policjanci.

Policja zwraca się do świadków wypadku w Parchatce oraz osób, które wcześniej widziały zachowanie młodych mężczyzn, z prośbą o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Puławach tel. (81) 889 02 10.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Gościu
  Po pierwsze nie bylo to "książkowe" zdeżenie czołowe dwóch samochodów, a po drugie po co im świadkowie? Audi jechało lewym pasem (pod prąd) wyprzedzając inne samochody. Bus jechał swoim pasem. Niema znaczenia jak jechali wczesniej. Zgineło 3 osoby i za to kierowca audi powinien odpowiadać - chyba, że zginął. Jeśli niemogą dojść kto kierował to niech zapytają służby ratunkowe które przybyły na miejsce zdarzenia co zastali. W Puławach na skrzyżowaniach jest monitoring więc też można zobaczyć kto kierował. PS Słyszałem, że poszkodowani czekali blisko 20min na przyjazd ratowników ponieważ ściągnięto stażaków z PSP Puawy, Zakładów Azotowych i OSP Włostowice, a najbliższej jednostki ze sprzętem i przeszkolonymi ratownikami nie wzywano.
 • pijany znad Grodarza
  @ Gosciu. A , czy nie mozna przypuszczać, że Ci co widzieli wczesniejsze zachowania równiez ZATRZYMALI sie w miejscu wypadku?. Można przyjac, że na 100 PROCENT zatrzymali się, a wiec byli świadkami z " pierwszej ręki">
  A niby skad wiesz, ze SZUKAJA świadków z Włostwoic, a nie z miejsca zaistnienia wypadku ?
 • gość
  Tu chodzi o tych którzy widzieli wcześniejsze zachowania kierowcy a nie o sam moment wypadku,na forach piszą że ten sposób jechał już od Włostowic więc szukają świadków.
 • pijany znad Grodarza
  Obejrzałem film z "Śmiertelny wypadek w Parchatce"
  Widaż na nim duzo gapiow, a i tez GAPIACYCH sie policjantów.
  Moja rada . Drodzy policjanci. Miast gapić sie należało WYLEGITYMOWAĆ stojace osoby. Wsród nich napewno byli świadkowie. Jest to ABECADŁO w sprawach o wypadki drogowe.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę