Kto pójdzie na koncert Olgi Polikowskiej?

"Musisz", "Ulatuje", "Od nowa", "Szum" - te i inne przeboje w sobotni wieczór w Trzecim Księżycu zaśpiewa Olga Polikowska. Do kogo trafią dwa podwójne zaproszenia na ten koncert?

Już w tę sobotę w Trzecim Księżycu wystąpi Olga Polikowska, którą okrzyknięto debiutem 2018 roku i największą nadzieją eklektycznego, ambitnego popu w Polsce.Początek koncertu o godzinie 20:00.


Dwie podwójne wejściówki na koncert wygrały dwie panie: Urszula Gryglas i Maria Nowak-Mazik. Gratulujemy. Bilety do odbioru w Trzecim Księżycu przed koncertem.


Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest Wytwórnia Muzyczna MTJ, Fonobo label.

Koncert Olgi Polikowskiej odbędzie się 14 grudnia w Trzeci Księżyc Bistro przy ul. Mały Rynek 1. Początek występu został zaplanowany na godz. 20:00. Bilety w cenie 30zł będą dostępne w dniu koncertu.

Wydarzeniu patronuje portal kazimierzdolny.pl.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę