Kto pójdzie na koncert Olgi Polikowskiej?

"Musisz", "Ulatuje", "Od nowa", "Szum" - te i inne przeboje w sobotni wieczór w Trzecim Księżycu zaśpiewa Olga Polikowska. Do kogo trafią dwa podwójne zaproszenia na ten koncert?

Już w tę sobotę w Trzecim Księżycu wystąpi Olga Polikowska, którą okrzyknięto debiutem 2018 roku i największą nadzieją eklektycznego, ambitnego popu w Polsce.Początek koncertu o godzinie 20:00.


Dwie podwójne wejściówki na koncert wygrały dwie panie: Urszula Gryglas i Maria Nowak-Mazik. Gratulujemy. Bilety do odbioru w Trzecim Księżycu przed koncertem.


Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest Wytwórnia Muzyczna MTJ, Fonobo label.

Koncert Olgi Polikowskiej odbędzie się 14 grudnia w Trzeci Księżyc Bistro przy ul. Mały Rynek 1. Początek występu został zaplanowany na godz. 20:00. Bilety w cenie 30zł będą dostępne w dniu koncertu.

Wydarzeniu patronuje portal kazimierzdolny.pl.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2022.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę