Koncert Olgi Polikowskiej. Konkurs

Już w tę sobotę w Trzecim Księżycu zaśpiewa Olga Polikowska. Jej zmysłowy wokal usłyszymy w jej takich przebojach jak "Musisz", "Ulatuje", "Od nowa" czy "Szum" oraz w zupełnie nowych kompozycjach.

Przez dziennikarzy i krytyków muzycznych określona została debiutem 2018 roku i największą nadzieją eklektycznego, ambitnego popu w Polsce. Olga Polikowska pojawi się w Kazimierzu już w sobotę 14 grudnia o godzinie 20:00.

Dla tych z Państwa, którzy zwyciężą w naszym konkursie, mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki na koncert.

Pytanie konkursowe brzmi:

Dlaczego chcesz wybrać się na koncert Olgi Polikowskiej?

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: anna.soria@kazimierzdolny.pl do piątku 13 grudnia do godziny 15:00 włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w piątek (13 grudnia) o godzinie 16:00 na łamach naszego portalu.

Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest Wytwórnia Muzyczna MTJ, Fonobo label.

Koncert Olgi Polikowskiej odbędzie się 14 grudnia w Trzeci Księżyc Bistro przy ul. Mały Rynek 1. Początek występu został zaplanowany na godz. 20:00. Bilety w cenie 30zł będą dostępne w dniu koncertu.

Wydarzeniu patronuje portal kazimierzdolny.pl.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę